Бердянська міська рада - офіційний сайт

У Бердянську стартував 15-й Міжнародний фестиваль творчості інвалідів “Повір у себе”

З 30 серпня по 2 вересня у нашому місті проходитиме Міжнародний фестиваль творчості інвалідів “Повір у себе”. У цьому році 15-й ювілейний фестиваль зібрав близько 150 учасників. Це громадські організації інвалідів з Хмельницького, Вінниці, Дрогобича, Полтави, Приазов’я, Акимівки, Горіхова, Куйбишева, Енергодару, Дніпра, Маріуполя, Запоріжжя та Бердянська. На жаль, у цьому році з об’єктивних причин не змогли приїхати на фестиваль делегації із Росії та Білорусії.

Урочисте відкриття фестивалю відбулося 30 серпня у Центрі культури та мистецтв. Учасників, які кожен рік дивують своїми спортивними досягненнями, прекрасними роботами декоративно-прикладного мистецтва, натхненним виконанням номерів художньої самодіяльності, від імені міського голови та депутатського корпусу привітав секретар міської ради Олексій Холод.

“Фестиваль є яскравим нагадуванням про безмежні можливості людської сили духу і спрямований на підтримку розвитку соціальної адаптації та реабілітації осіб з особливими потребами. Такі події згуртовують людей, об'єднуючи їх не за станом здоров'я, а завдяки творчим і спортивним досягненням. Бажаю всім учасникам нових перемог, цікавих знайомств та позитивного спілкування” - звернувся до учасників Олексій Холод.

Із привітаннями до присутніх у залі також звернулися депутат міської ради Володимир Безверхий та голова правління Бердянської регіональної асоціації інвалідів Олександр Кисіль. Останній відзначив, що завдяки тому, що міський голова та депутатський корпус виділили кошти, вдалося організувати фестиваль, оскільки у цьому році асоціації не вдалося знайти спонсорів.

Протягом чотирьох фестивальних днів проходитимуть бліц-турніри з шашок та шахів, змагання з армреслінгу, дартсу, перегони на візках тощо. Керівники громадських організацій інвалідів обговорять за “круглим” столом свої нагальні проблеми, поділяться досвідом. А 1 вересня у Центрі культури та мистецтв відбудеться виставка робіт та огляд-конкурс номерів художньої самодіяльності учасників фестивалю. 

У Бердянську стартував 15-й Міжнародний фестиваль творчості інвалідів “Повір у себе”