Бердянська міська рада - офіційний сайт

Працівників пожежно-рятувальних підрозділів міста привітали із 20-ю річницею створення служби з надзвичайних ситуацій

17 вересня Бердянське міськрайонне управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області відзначало 20-ю річницею створення служби з надзвичайних ситуацій та своє професійне свято. Із привітаннями та подарунками до них сьогодні завітали секретар міської ради Олексій Холод, депутат міської ради Володимир Безверхий, керуюча справами виконкому Олена Фойт, голова Бердянської райдержадміністрації Роман Молодецький та голова ГО “Товариство ветеранів АТО. Бердянськ” Дмитро Зубович.

На початку урочистої зустрічі начальник Бердянського МРУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області Юрій Сахненко вручив подарунок та почесну грамоту учениці навчально-виховного комплексу “Капітошка” Аріні Кривунь за ІІ місце у конкурсі дитячого малюнку на тему: “Комфортно там, де безпечно” за мотивами мультфільму “Фокс і Трот поспішають на допомогу”.

Почесні гості привітали особовий склад управління зі святом та вручили ряд нагород. За сумлінне, самовіддане, професійне виконання службових обов’язків та вагомий внесок у справу боротьби з вогняною стихією, захисту життя і здоров’я людей, майна від пожеж та надзвичайних ситуацій, які виникали на території міста Бердянська та з нагоди відзначення Дня рятувальника були вручені подяка та грамота від голови Запорізької облдержадміністрації, грамоти та подяки від міського голови та Бердянської райдержадміністрації.

“У цьому році з міського бюджету було виділено кошти на придбання та поповнення матеріально-технічної бази наших рятувальників. Придбано 35 спеціалізованих бойових костюмів, 10 пожежних ліхтарів, 35 пар чобіт з високими берцями та один гучномовно-сигнальний пристрій. Сьогодні все це ми передаємо вам та сподіваємося, що завдяки цим засобам захисту ви також будете захищені при виконанні своїх професійних обов’язків” - відзначив секретар міської ради Олексій Холод.

Під час святкової зустрічі начальник Бердянського МРУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області Юрій Сахненко також вручив декільком рятувальникам медалі “20 років ДСНС України”, а також нове військове звання.

Працівників пожежно-рятувальних підрозділів міста привітали із 20-ю річницею створення служби з надзвичайних ситуацій