Бердянська міська рада - офіційний сайт

Міський голова продовжив зустрічі з мешканцями мікрорайонів

25 жовтня відбулась чергова зустріч міського голови Володимира Чепурного з мешканцями мікрорайону, цього разу - “8 березня”. Проходила вона в актовому залі школи №4. У заході взяли участь секретар міської ради Олексій Холод, депутати міської ради, обрані на цьому окрузі, Ірина Попова та Лідія Антошкіна, депутат обласної ради Олена Бодасюк, а також усі заступники міського голови, керівники комунальних підприємств.

Міський голова звітував про виконану роботу в цілому по місту та зокрема у мікрорайоні “8 березня”, а також відповідав на питання бердянців.

На початку зустрічі Володимир Павлович розповів про основні досягнення міської влади майже за 10 місяців роботи поточного року, про основні напрямки освоєння бюджетних коштів за сферами господарювання, а також про плани та перспективи наступного року в цілому по місту.

Детально міський голова зупинився на інформації про виконані роботи за кошти міського бюджету у мікрорайоні в 2016 році. Він підкреслив, що для вирішення проблем “8 березня” важлива тісна співпраця з комітетом мікрорайону, головами вуличних комітетів та депутатами міської ради. Та запросив всіх присутніх мешканців до визначення пріоритетів у плануванні робіт в мікрорайоні на 2017 рік. З додатковою інформацію про свою роботу виступили депутати міської ради Ірина Попова та Лідія Антошкіна, які розповіли про залучення спонсорських коштів на вирішенні проблем району.

Мешканці активно спілкувались з міським головою — піднімали питання, що стосувались як окремих сусідських проблем, так і 10-річних невирішених питань. Більшість питань стосувалась рівня напруги у мережі, ремонту доріг та проблем водопостачання. Були й наболілі - про сусідів, що заважають своїми господарськими справами, про перевірку якості хліба тощо.

Всі питання і пропозиції від городян внесені до протоколу і будуть розглянуті відповідно до Закону України «Про звернення громадян». Відповіді будуть передані комітетам мікрорайонів.

28 жовтня Володимир Чепурний зустрінеться з мешканцями мікрорайону Ліски. 

Міський голова продовжив зустрічі з мешканцями мікрорайонів