Бердянська міська рада - офіційний сайт

У Бердянську вперше у Запорізькій області стартував соціальний проект Федерації футболу України - фестиваль “Відкриті уроки футболу”

Сьогодні, 27 жовтня, на стадіоні ЗОШ №3 стартував соціальний проект Федерації футболу України - фестиваль “Відкриті уроки футболу”. Цей проект спрямований на допомогу у першу чергу дітям-переселенцям із Донбасу. Він впроваджується в трьох областях — Запорізькій, Дніпропетровській та Харківській при підтримці Німецького уряду. Допомога надана Streetfootballworld GmbH в рамках проекту «Психосоціальна підтримка та робота з конфліктами», що є однією з Ініціатив інфраструктурної програми для України Німецького уряду та виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ GmbH).

У рамках проекту вісім бердянських вчителів фізкультури та представник Бердянського підрозділу Національної поліції пройшли навчання у Харкові. А сьогодні у рамках проекту стартував фестиваль “Відкриті уроки футболу” серед команд учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста. На урочисте відкриття завітали міський голова Володимир Чепурний та його заступник Юлія Дойнова, національний координатор проекту Федерації футболу України, член комісії УЄФА з масового футболу Євгеній Столітенко, регіональний координатор Запорізької області Олексій Штаудингер та інші гості.

“Для нас велика честь, що Федерація футболу вибрала наше місто для проведення цього фестивалю. Футбол дуже потужно розвивається у Бердянську. Міська влада робить усе можливе, щоб відремонтувати стадіони “Енергія” та “Торпедо”, щоб якомога більше дітей займалися цим прекрасним видом спорту. Хочу від імені громади міста подякувати президентові Федерації футболу України Андрію Повелко за надану нам честь провести відкриті уроки футболу. Ми не підведемо! Футбол у Бердянську буде розвиватися” відзначив міський голова Володимир Чепурний.

Національний координатор проекту Федерації футболу України, член комісії УЄФА з масового футболу Євгеній Столітенко привітав учасників фестивалю від імені президента Федерації футболу України Андрія Повелка та головного тренера національної збірної команди України Андрія Шевченко із початком такого прекрасного проекту та зі стартом фестивалю.

“Бердянці стали першими з тієї тисячі дітей, які будуть охоплені цим проектом у Запорізькій області. Хочу побажати вам гарного настрою, щоб ви познайомилися та потоваришували із дітьми з різних шкіл. Цей фестиваль тільки початок, ще будуть різні заходи та подарунки” - розповів Євгеній Столітенко .

Після привітань кожній команді шкіл учасниць було подаровано по 10 футбольних м’ячів, а також різний інвентар, необхідний для проведення уроків футболу. А вчителі фізкультури, які проходили навчання у Харкові, отримали спортивну форму.

Після урочистого відкриття розпочався і сам фестиваль, у рамках якого відбулася загальна розминка. Далі 12 команд по різних локаціях виконували різні вправи, спілкувалися та знайомилися один з одним. 

У Бердянську вперше у Запорізькій області стартував соціальний проект Федерації футболу України - фестиваль “Відкриті уроки футболу”