Бердянська міська рада - офіційний сайт

Близько 30 питань поставили міському голові мешканці мікрорайону “Колонія-Макорти”

У вівторок, 1 листопада, відбулася чергова виїзна зустріч міського голови Володимира Чепурного. Цього разу - із мешканцями мікрорайону “Колонія-Макорти”. На зустрічі також були присутні секретар міської ради Олексій Холод, депутат міської ради, обрана на цьому окрузі, Тетяна Фурманова, депутат обласної ради Олександр Бабанін, а також усі заступники міського голови, керівники комунальних підприємств міста.

На початку зустрічі депутат обласної ради Олександр Бабанін за дорученням народного депутата України Олександра Пономарьова передав працівникам амбулаторії мікрорайону “Колонія-Макорти” мікрохвильову піч, сертифікат на яку було вручено на урочистому відкритті цього медичного закладу.

Розпочинаючи свою доповідь міський голова за традицією розповів про виконану роботу в цілому по місту. Після цього більш детально зупинився на тому, що вдалося зробити за 9 місяців у мікрорайоні “Колонія-Макорти”. Він говорив про поточний та капітальний ремонт доріг, відновлення освітлення, розчищення зливостоків, обрізку аварійних дерев, капітальний ремонт покрівель, встановлення зупинок громадського транспорту та багато іншого.

Завершуючи свій виступ міський голова Володимир Чепурний відзначив, що не все вдалося зробити, та висловив впевненість, що у наступному році разом із депутатами і мешканцями мікрорайону вдасться зробити більше. А також запросив мешканців мікрорайону до визначення пріоритетних завдань на 2017 рік.

Про свою роботу у мікрорайоні “Колонія-Макорти” також доповіла депутат міської ради Тетяна Фурманова, після чого приступили до питань мешканців. В цілому міському голові було поставлено близько 30 питань. Більшість з них стосувалися ремонту доріг, тротуарів та покрівель, роботи автобусних маршрутів №10 та 20, безпритульних тварин, обрізки аварійних дерев, вуличного освітлення та іншого.

Всі питання і пропозиції від городян внесені до протоколу і будуть розглянуті відповідно до Закону України «Про звернення громадян». Відповіді будуть передані комітетам мікрорайонів.

Наступна виїзна зустріч міського голови відбудеться 8 листопада у мікрорайоні “Військове містечко” (у клубі “Сокіл”). 

Близько 30 питань поставили міському голові мешканці мікрорайону “Колонія-Макорти”