Бердянська міська рада - офіційний сайт

Міський голова та його заступники відповіли на запитання журналістів на традиційному інформаційному дні

2 листопада відбулася традиційна зустріч міського голови Володимира Чепурного та його заступників із представниками місцевих засобів масової інформації. На початку зустрічі заступник міського голови Ірина Плющій розповіла про участь у Конференції високого рівня на тему: „Сприяння сталому розвитку в країнах східного партнерства”, яка проходила у м. Єреван (Республіка Вірменія). Після чого перейшли до питань та відповідей.

Журналістів цікавили проведення аукціонів на розміщення тимчасових споруд на наступний рік, розробка єдиного архетипу для ТС, тарифи на воду та тепло, комунальні питання та багато іншого.

Серед питань також були і такі:

“Чи допомагають у роботі виїзні зустрічі із мешканцями у мікрорайонах?”

Міський голова Володимир Чепурний відзначив, що звичайно допомагають. Такі зустрічі показують, де міська влада недопрацьовує, де є проблеми, особливо на околицях міста.

“Реконструкція проспекту Азовського у бік третього пляжу”

Зараз завершується реконструкція дамби і вже відправлено на експертизу проект реконструкції тієї частини проспекту. Як розповів міський голова, із міського бюджету будуть виділені кошти, щоб зробити продовження проспекту Азовського у бік третього пляжу.

“Капітальний ремонт дороги вулиці Підгірної на Лісках”

Зараз фахівцями Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту розробляється програма наукових і інженерно-технічних заходів захисту територій Бердянська від природних і техногенних явищ, які здатні привести до руху ґрунту на схилі гори. Після отримання висновків наукового інституту буде вирішено, яким шляхом проводити відведення стічних вод. На основі цих рекомендацій будуть розроблені проекти каналізації і відведення стічних вод. Від цих проектів безпосередньо залежить розробка проекту капітального ремонту дороги по вулиці Підгірній і його реалізація.

“Підвищення вартості проїзду у маршрутках у зв’язку із подорожчанням пального”

– Тарифи на проїзд у маршрутках збільшуватися не будуть. Ми не дамо підвищити їх до кінця року, а можливо, і до проведення конкурсу на пасажирські перевезення, який заплановано на березень 2017 року — відзначив міський голова Володимир Чепурний.

Міський голова та його заступники відповіли на запитання журналістів на традиційному інформаційному дні