Бердянська міська рада - офіційний сайт

Триває обласний благодійний телемарафон для збору коштів ветеранам АТО

У четвер, 3 листопада, у виконкомі відбулася розширена організаційно-методична зустріч Запорізької ОДА і Бердянської міської влади з керівниками підприємств, установ, організацій щодо проведення обласного благодійного телемарафону з нагоди Дня захисника України і Дня Збройних Сил України у 2016 році. Очолював засідання секретар Бердянської міської ради Олексій Холод.

Основна мета марафону – зібрати кошти на лікування та реабілітацію ветеранів АТО, а також для надання матеріальної допомоги родинам загиблих на окупованих територіях воїнів.

Як повідомила керуюча справами виконкому Олена Фойт, Бердянськ бере активну участь у даній благодійній акції. З 13 жовтня (коли міський голова Володимир Чепурний видав розпорядження про організаційну підтримку телемарафону) вже складено перелік підприємств, установ і організацій для залучення до збору коштів та складено 120  інформаційних листів-запрошень від міської влади, листівок та календарів керівникам відповідних підприємств. Також з допомогою бердянських ЗМІ проводиться інформаційно-роз`яснювальна робота.

На необхідності привертати увагу до проведення благодійного телемарафону наголосив і представник обласного оргкомітету Денис Безтужев. Також він зауважив, що розподіляти кошти будуть самі ветеранські та громадські організації. Причому, максимально прозоро і відкрито. Наприклад, інформацію про стан рахунку благодійного марафону можна знайти на сторінці марафону у соціальній мережі Facebook. Дані про кошти, що надійшли на рахунок, публікуються там щодня. Наприклад, станом на 20:00, 02.11.2016 р. на користь ветеранів АТО у Запорізькій області зібрано вже 135 211,16 грн.

Начальник управління внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю ЗОДА Олександр Зубченко також додав, що усі кошти, зібрані з конкретного регіону, підуть на потреби ветеранів АТО та родин загиблих саме з цієї місцевості. Якщо ж підприємство чи організація хочуть, щоб гроші отримав якийсь конкретний ветеран, то необхідно вказати, для кого саме переведено кошти.

Голова громадської організації “Ветерани АТО. Бердянськ”Дмитро Зубович також повідомив, що наразі триває прийом звернень про необхідність фінансової допомоги від ветеранів та їхніх сімей. Такі заявки він приймає особисто через власну Facebook-сторінку. 

Триває обласний благодійний телемарафон для збору коштів ветеранам АТО