Бердянська міська рада - офіційний сайт

Військовослужбовців в/ч А2019 привітали із 25 річницею Збройних Сил України

Сьогодні, 5 грудня, напередодні Дня Збройних Сил України, у військовій частині А2019 пройшли урочисті збори. Привітати керівництво та особовий склад частини із 25 річницею Збройних Сил України прийшли секретар міської ради Олексій Холод, депутати міської ради Володимир Безверхий та Ігор Варванін, голова ГО “Ветерани АТО. Бердянськ” Дмитро Зубович, помічник міського голови, уповноважений з питань запобігання та виявлення корупції Ігор Вєнцев, помічник народного депутата Олена Зубко та інші. Від міського голови, депутатського корпусу та народного депутата України Олександра Пономарьова гості побажали військовим міцного здоров’я, благополуччя, добра та миру, а також передали подарунки та нагороди.

За сумлінне виконання службових обов’язків, професіоналізм та з нагоди Дня Збройних Сил України подяки були вручені військовослужбовцям в/ч А2019 Ігорю Пісанцю, Тетяні Сивак та Владиславу Кишлар, працівникам в/ч А2019 Василю Шевченку і Тетяні Кірілюк.

Командир військової частини А2019, капітан Владислав Пєршин подякував гостям за постійну увагу і допомогу військовим та вручив гостям грамоти від військової частини.

Серед нагород були і медалі від міністра оборони. Медаль “Ветеран служби” отримали дві жінки — старші солдати Катерина Писанець та Тетяна Сивак. Медаль “За 15 років сумлінної служби” отримав старший лейтенант Віктор Волков. Медаллю “За 10 років сумлінної служби” відзначено прапорщика Віталія Писанця.

Військовослужбовців в/ч А2019 привітали із 25 річницею Збройних Сил України