Бердянська міська рада - офіційний сайт

На стадіоні “Енергія” розпочато роботи з укладки нового покриття футбольного поля

Міський голова Володимир Чепурний та його заступник Юлія Дойнова сьогодні, 13 грудня, оглянули хід укладки штучного покриття футбольного поля стадіону “Енергія”.

12 грудня підрядна організація розпочала укладку покриття італійського виробництва, гарантійний строк використання якого 10 років при 12 годинній щоденній експлуатації. На підготовлену основу буде укладено покриття футбольного поля, потім спеціальною машиною буде підсипано 120 тон кварцевого піску та 80 тон гумової крихти.

Міський голова відзначив, що отримання нового поля стало можливим завдяки співпраці з Федерацією футболу України. ”Спільно із Запорізькою Федерацією футболу Україні, головою Віктором Межейко нам вдалося отримати це сучасне поле. Велику роботу в ході перемовин провели народні депутати України Олександр Пономарьов та Сергій Валентиров для того, щоб у Бердянську з’явилось це нове футбольне поле. Я впевнений, що це буде свято для всієї спортивної громадськості міста. Але на цьому наша співпраця з федерацією не завершується. Наше завдання, щоб у кожному мікрорайоні було хоча б одне мініфутбольне поле, щоб наші діти були не на вулиці, а на спортивних майданчиках”.

Роботи планується завершити за 10 -14 днів, головне щоб погода була сприятлива. А 24-25 грудня на відкриття поля у місто планує завітати Андрій Павелко, президент Федерації футболу України.

  

На стадіоні “Енергія” розпочато роботи з укладки нового покриття футбольного поля