Бердянська міська рада - офіційний сайт

Міський голова Володимир Чепурний провів перший в цьому році інформаційний день для представників міських ЗМІ

Практика щотижневих зустрічей з журналістами була започаткована в минулому році та буде подовжена. Розпочинаючи сьогодні, 5 січня, зустріч із журналістами, Володимир Павлович привітав присутніх з новорічними святами та побажав об’єктивності у висвітленні подій та побільше гарних новин.

Журналісти ставили різні питання - від особистих вражень мера зі святкування Нового року до використання коштів міського бюджету у 2016 та 2017 роках, вартості харчування у лікарні, роботи комунальних підприємств та інші.

Відповідаючи на запитання журналістів, начальник фінансового управління Наталя Бочкова розповіла, що всі показники міського бюджету 2016 року були виконані в повному обсязі. Після затвердження звіту про виконання міського бюджету 2016 року, приблизно в кінці лютого, буде можливість розподілити залишки коштів у розмірі 62 млн. грн. Вони будуть розподілені на вирішення міських проблем, яких саме - будуть вирішувати депутати міської ради.

А успішна практика розміщення на депозиті коштів міського бюджету буде продовжена і в цьому році - відзначив міський голова. В 2016р. міський бюджет додатково отримав 4,3 млн. грн. у вигляді відсотків за розміщення коштів на депозиті.

Міський голова Володимир Чепурний провів перший в цьому році інформаційний день для представників міських ЗМІ