Бердянська міська рада - офіційний сайт

Учні школи №11 отримали нові парти та стільці

Це стало можливим завдяки підтримки уряду Німеччини та у рамках договору про співпрацю між Німецьким товариством міжнародної співпраці GIZ та Бердянським виконавчим комітетом. Перша частина нових меблів прибула вже вчора, 11 січня. Побачити ці подарунки прийшли заступник міського голови Юлія Дойнова, депутат міської ради Віктор Цуканов та начальник відділу освіти Володимир Ліпський.

Школа №11 отримає 435 парт та 870 стільців. Слід зазначити, що нові меблі регулюються, тобто учні, як 5-х, так і 11-х класів, будуть комфортно себе почувати за ними.

За словами директора школи Максима Міщенко нові меблі дають можливість повністю забезпечити середню та старшу ланку, а це 28 класних кімнат. Це повністю задовольняє потреби школи, яка є найбільшою.

Заступник міського голови Юлія Дойнова розповіла, що протягом січня нові меблі отримають і ще три бердянських школи. Це допомога у рамках проекту “Розвиток соціальної інфраструктури України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб”. Так, ЗОШ №1 отримає 428 стільців та 214 парт, ЗОШ №2 — 630 стільців та 140 парт, ЗОШ №4 — 305 стільців та 100 парт. У рамках проекту передбачено і монтаж цих меблів.

Як розповіла начальник відділу інвестиційної та міжнародної діяльності Наталя Криворучко, у чотирьох відібраних школах за кошти Німецького уряду вже проведено енергоаудит, результати якого очікуються в березні. У цих же школах будуть виконані і певні ремонтні роботи. 

  

Учні школи №11 отримали нові парти та стільці