Бердянська міська рада - офіційний сайт

Основні питання інформаційного дня міського голови з журналістами

У середу, 11 січня, відбулася чергова зустріч міського голови Володимира Чепурного та його заступників з представниками ЗМІ. Розпочалася вона з приємної новини: заступник міського голови Юлія Дойнова повідомила про те, що буде створено службу невідкладної медичної допомоги дорослому та дитячому населенню Бердянська. А щоб лікарі діставалися на виклик якомога швидше, цій службі виділили 2 автомобілі, причому один з них було придбано за кошти державної субвенції на соціально-економічний розвиток, отриманої наприкінці 2016 року. До речі на кошти цієї субвенції, також всі навчальні заклади міста отримали комп'ютерну та побутову техніку, і за словами Юлії Вікторівни, в 2017 році міська влада буде продовжувати зміцнювати матеріально-технічну базу  установ освіти і медицини.

Відповідаючи на питання, поставлені журналістами минулої середи, міський голова Володимир Чепурний повідомив про те, що було направлено листа до керівництва БПТСМ щодо можливого зменшення оплати за тепло у грудні місяці абонентами, які не мають загально будинкових лічильників. За словами Володимира Павловича, підставою для такого перерахування є температурні показники. Чи погодиться на це керівництво БПТСМ — стане зрозуміло згодом.

Серед питань минулого інформдня, які поставили журналісти керівництву міста, було і таке, що стосувалося погодження проекту так званої прибережної смуги. Як повідомила заступник міського голови Оксана Дєєва, для роз’яснення цього питання на наступний інформдень (який заплановано на 18 січня) запрошено представників організацій, що займаються розробкою цього проекту.

Не оминули на зустрічі і питання про бездомних собак. Останніми днями у Бердянську зафіксовано декілька випадків отруєння тварин. Проте такий спосіб вирішення даної проблеми є неприпустимим. Нагадаємо: в Україні діє Закон „Про захист тварин від жорстокого поводження”. Як повідомив журналістам міський голова Володимир Чепурний, від керівництва міста буде направлено звернення до бердянського відділу поліції щодо своєчасного реагування на такі випадки. „Вирішувати цю проблему потрібно цивілізовано!” — наголосив Володимир Павлович.

Поділилося керівництво міста і подальшими планами. Так, заступник міського голови Юлія Дойнова розповіла, що у 2017 році планується відкрити 2 оновлені амбулаторії у мікрорайонах „АЗМОЛ” та „Військове містечко”. Наразі амбулаторія на АЗМОЛі не функціонує у стандартному режимі, оскільки там дуже холодно (температура повітря у приміщенні не перевищує 14 градусів). Як розповіла Юлія Вікторівна, у майбутньому планується розширити амбулаторію за рахунок сусідніх приміщень (що зараз звільнюються). В оновленій амбулаторії буде передбачено денний стаціонар, поряд — аптечний пункт, а також житло для медиків.

Що ж до амбулаторії у Військовому містечку, то плани з її розширення обумовлені, насамперед, зверненнями жителів мікрорайону до міської влади. Існуюче приміщення — дуже маленьке і не в змозі вмістити увесь комплекс.

Нагадаємо: міський голова Володимир Чепурний неодноразово наголошував  на необхідності створення повноцінної амбулаторії (або хоча б медичного пункту) у кожному мікрорайоні міста, щоб забезпечити вільний доступ мешканців міста до лікувальних процедур та, власне, лікарів. 

Основні питання інформаційного дня міського голови з журналістами