Бердянська міська рада - офіційний сайт

Проект “Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення...

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

"АГЕНЦІЯ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ МІСТА ЕНЕРГОДАР"

Проект "Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення, постраждалого внаслідок конфліктів в Україні"

Подовжено прийом анкет (до 12-00 26.01.2017р.) ​від місцевих жителів та ВПО для участі в тренінгу по мікропідприємництву в рамках проекту "Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфліктів в Україні".

Проект реалізує Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Об'єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, що діє через Міністерство з міжнародного розвитку (DFID), виконавчий партнер проекту в Запорізькій області ГО "Агенція місцевого розвитку м.Енергодар".

Вимоги до учасників:

- зареєстрований ФОП (не менше ніж 6 місяців)

- ФОП не отримував раніше грантів від донорських організацій

Проведення дводенного тренінгу заплановано в м.Бердянськ, проживання та проїзд за власний рахунок, харчування за рахунок організаторів.

Додаткова інформація за телефоном:

095)-351-85-23 Нецвітайло Вікторія

З повагою,
директор ГО "АМР м.Енергодар"

​​

Проект “Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення...