Berdyansk City Council - Official

Спортивні турніри та чемпіонати до Дня міста

спорт

До Дня міста та 71 річниці визволення Бердянська від фашистських загарбників пройшло чимало святкових заходів. У тому числі спортивні турніри та чемпіонати. Так, 13-14 вересня відбувся чемпіонат міста зі спортивної акробатики. У ньому взяли участь 50 спортсменів. 14 вересня завершився тенісний турнір, в якому перше місце посів Олександр Пустовіт, друге – Юрій Кожушко і третє – Сергій Литвак.

16 вересня пройшов Кубок міста з пауерліфтингу, а наступного дня на стадіоні гімназії №1 «Надія» відбувся турнір з вуличного футболу серед шкільних команд міста. Переможцем стала команда ЗОШ №2, другими - команда БСШ №16, а третє місце посіла гімназія №3 «Сузір’я».

Завершились турніри, присвячені Дню міста Бердянська, із шах та шашок. Призерами шахового турніру стали: 1 місце - чемпіон міста Бердянська кмс Несторенко Дмитро (Бердянський муніципальний ліцей), 2 місце - кмс Лисняк Владислав (ЗОШ №2), 3 місце – Воробйов Кирило (2 розряд, БСШ №16).

Призери турніру з шашок-64: 1 місце - Шумілов Андрій (ЗОШ №2), 2 місце - Трибуц Артур (Бердянський УВК №1 "Мрія"), 3 місце - Картинник Дмитро (ЗОШ №4).

17 вересня проходив традиційний турнір зі спортивного рибальства. У ньому брали участь шкільні команди міста. Переможцем стала Зарапіна Даніела, учениця ЗОШ№4.

В турнірі зі стритболу серед шкільних команд міста серед дівчат перемогла команда ЗОШ №3. Серед юнаків перше місце посіла команда ЗОШ №5, друге — ЗОШ №20, третє — ЗОШ №16.