Бердянська міська рада - офіційний сайт

На особистий прийом до міського голови звернулось понад 10 мешканців міста

3 квітня відбувся щомісячний особистий прийом міського голови Володимира Чепурного. До мера міста звернулось понад 10 мешканців з різних питань: одні стосувались вирішення давніх судових та сусідських суперечок, інші - житлових питань, капітального ремонту будинку тощо.

Питання надання житла учаснику АТО, який став інвалідом внаслідок поранення, було одним з перших. Як роз’яснив Володимир Павлович ветерану та його дружині, що перш за все потрібно підготувати документи для постановки на квартирний облік, оскільки він не перебуває на такому. Зі свого боку міська влада буде виходити з клопотанням до обласної адміністрації надати квартиру для військовослужбовця на умовах співфінансування із міського бюджету.

Колективне звернення до міського голови стосувалось виділення місця для розміщення постійно діючої виставки та продажу виробів ручної роботи. Як зазначили майстрині, які власноруч виробляють різні сувенірі, прикраси, іграшки тощо, вони наразі не мають такого постійного місця і сподіваються на підтримку зі сторони міської влади.

Наступні мешканки міста вже були на особистому прийомі у мера минулого року, вони зверталися з проханням звернути міську владу на їх будинок, що по Мелітопольському шосе, 8, який потребує капітального ремонту. Як повідомив Володимир Павлович, питання капітального ремонту їх житлового будинку включено в Програму капітального ремонту житлово-комунального комплексу міста на 2017 рік, а саме: проведення капітального ремонту покрівлі на суму 91 890,00 грн. та виготовлення проектно-кошторисної документації і експертизи проекту на капітальний ремонт стін на суму 20 000 грн. Вже тривають проектні роботи, і в цьому році обов’язково ремонт буде проведено.

Зверталися громадяни також із проханням надання житла сироті, одинокій матері, скаргами на дії працівників водоканалу, які вимагають перенести водомір, неможливістю укласти договір з КП "Бердянськекотранс" на вивіз ТБО та з іншими проблемами. Всі питання, які потребували додаткового вивчення, були направлені на розгляд профільних заступників для надання пропозицій у тижневий термін.

На особистий прийом до міського голови звернулось понад 10 мешканців міста