Бердянська міська рада - офіційний сайт

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради „Про затвердження Умов конкурсу та здійснення пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування в м. Бердянськ ”          

  До уваги членів територіальної громади, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових  установ та консультативно-дорадчих органів м. Бердянськ!    Проект регуляторного акта рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради “Про затвердження Умов конкурсу та здійснення пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування в м. Бердянськ” розроблено відділом транспорту та зв'язку  виконавчого комітету Бердянської міської ради. Проектом передбачається затвердження нових Умов проведення конкурсу на пасажирські перевезення, Договору на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Бердянськ, що дозволить впорядкувати здійснення пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування в м. Бердянськ;  забезпечити розвиток сфери пасажирських перевезень в місті;  задовольнити потребу населення в перевезеннях;  підвищити рівень комфортності пасажирських перевезень шляхом залучення  оновленого рухомого складу; залучення на прозорих умовах суб’єктів підприємницької діяльності - автоперевізників щодо організації  пасажирських перевезень у місті. 

07 квітня 2017 проект регуляторного акта разом із відповідним аналізом регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Бердянської міської ради bmr.gov.ua у розділі „Бізнес” – веб сторінка „Регуляторна політика” – Планування діяльності.            

Запрошуємо Вас до співпраці щодо внесення доповнень та пропозицій до даного проекту рішення. Зауваження та пропозиції надаються до виконавчого комітету Бердянської міської ради  за адресами:

- 71112, м. Бердянськ, пл. Єдності, 2, каб. № 3 (відділ по роботі зі зверненнями громадян виконавчого комітету Бердянської міської ради);

- E-mail: ispolkom@ bmr.gov.ua.

Зауваження та пропозиції приймаються до 08 травня 2017 року у письмовому та /або електронному вигляді