Бердянська міська рада - офіційний сайт

Розвиток і функціонування української мови в м. Бердянську, підтримка проведення міських заходів та інші питання депутатської комісії

Сьогодні, 19 квітня, відбулося засідання постійної комісії з гуманітарних питань, депутатської етики та законності під керівництвом голови комісії, депутата міської ради Євгена Георгієва. На порядку денному було 11 питань, що виносяться на розгляд чергової сесії міської ради.

Заступник міського голови Юлія Дойнова представила запропоновані проекти рішень та відповіла на питання членів комісії.

Депутати ознайомились з Програмою розвитку і функціонування української мови в м.Бердянську на 2017-2020 роки, з новою редакцією Програми підтримки проведення міських культурно-мистецьких заходів на 2017 рік, проектом рішення про збільшення штатної чисельності Бердянського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Як відзначив голова комісії Євген Георгієв, прийняття Програми розвитку і функціювання української мови в м. Бердянську своєчасне та потрібне, програма пройшла суспільне обговорення та рекомендується членами комісії для прийняття. Що ж стосується збільшення штатної чисельності Бердянського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (планується додати 3 штатні одиниці спеціалістів, щоб розділити спарені мікрорайони АКЗ-РТС, Військове містечко-8 березня, Ліски-Азмол, які наразі обслуговують по одному спеціалісту), протокольним дорученням члени комісії доручили закріпити додаткового соціального працівника для мікрорайону Скловолокно, як найбільшого у місті.

Також на черговій сесії пропонується затвердити новий Регламент роботи Центру надання адміністративних послуг у м.Бердянськ, Тепер Центр буде працювати по суботах з 8:00 до 15:00 та у середу з 8:00 до 20:00 для більшої зручності відвідувачів.

Пропонується внести зміни до Програми сприяння діяльності комунального підприємства Бердянська міська телекомпанія „ТБ-Бердянськ” Бердянської міської ради на 2017 рік. Збільшити їм фінансування на 327 тис. грн у зв’язку зі змінами в оплаті праці.

Також депутати розглянули можливість виділення 1,4 млн. грн на придбання вуличного звукового обладнання для забезпечення якісним звуком всі міські заходи, що відбуваються на Приморські площі.

Всі проекти були детально розглянуті та рекомендовані для прийняття на сесії міської ради, що відбудеться 27 квітня.

У різному депутат міської ради Ксенія Буханова звернулася з дорученням віднайти кошти на придбання апарату ультразвукового дослідження для дитячої лікарні. Необхідність цього обумовлена обов’язковим проходженням дітей до 6 років профогляду з дослідженням серця, а наразі ця процедура доступна батькам тільки у приватних кабінетах, що достатньо дорого для сімейного бюджету. 

Розвиток і функціонування української мови в м. Бердянську, підтримка проведення міських заходів та інші питання депутатської комісії