Бердянська міська рада - офіційний сайт

Відбулось засідання робочої групи

14.04.2017 року у виконавчому комітеті Бердянської міської ради відбулося засідання робочої групи з дотримання в м. Бердянськ принципів державної регуляторної політики, на якому було розглянуто проект регуляторного акта рішення Бердянської міської ради „Про затвердження Порядку визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення для провадження підприємницької діяльності в утриманні об’єктів благоустрою на території м. Бердянська”.

За результатами обговорення робочою групою прийнято рішення доручити управлінню економічного розвитку виконавчого комітету Бердянської міської ради відповідно до Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою врахування громадської думки, відкритості для фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань підготувати проект регуляторного акта рішення Бердянської міської ради „Про затвердження Порядку визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення для провадження підприємницької діяльності в утриманні об’єктів благоустрою на території м. Бердянська” та аналіз регуляторного впливу до нього для оприлюднення на офіційному сайті Бердянської міської ради з метою отримання зауважень та пропозицій.

Також, після отримання експертного висновку щодо регуляторного впливу проекту регуляторного акта від постійної депутатської комісії Бердянської міської ради з питань реалізації державної регуляторної політики, підприємницької діяльності та управління комунальною власністю, проект регуляторного акта разом з відповідними документами буде направлено до Державної регуляторної служби України для отримання пропозицій щодо вдосконалення проекту регуляторного акта відповідно до принципів державної регуляторної політики.

Відбулось засідання робочої групи