Бердянська міська рада - офіційний сайт

Володимир Чепурний: “Перевізники та міська влада повинні працювати як партнери на благо наших мешканців”

У понеділок, 4 квітня, міський голова Володимир Чепурний та секретар міської ради Олексій Холод зустрілися із автоперевізниками нашого міста, щоб обговорити перспективи розвитку автомобільного транспорту у Бердянську. На сьогодні рухомий склад приватних перевізників становить 168 автобусів, більшість з яких вже обслуговується близько 10 років і більше. З метою модернізації міського пасажирського транспорту та залучення на договірних засадах до перевезення на сезонному маршруті № 15 “Автовокзал — Дальня Коса” більш комфортних автобусів, міський голова звернувся до перевізників щодо необхідності оновлення рухомого складу. Приватним перевізникам, які оновлять рухомий склад, буде запропоновано працювати на експресних маршрутах.

Під час наради в.о. начальника відділу транспорту та зв'язку Олександр Бєльчев ознайомив присутніх з поточною ситуацією щодо стану пасажирських перевезень, а також про результати перевірки транспортних засобів, яку проводили спеціалісти відділу. Так, серед основних проблем — необхідність прибирання у салонах автобусів, їх ремонт, оновлення інформації, розміщеної у салоні, тощо.

Під час зустрічі обговорили також скарги на водіїв відносно хамства та проїзду пільгових категорій громадян, говорили про дачні та літні перевезення, а також про компенсацію за пільговий проїзд у 2015 році. Заборгованість перевізникам за 2015 рік за рахунок державних субвенцій станом на 01.04.2016 р. складає 540 тис. грн. Як відзначив міський голова Володимир Чепурний, вже направлені листи до народних депутатів України Олександра Пономарьова та Сергія Валентирова з проханням посприяти у вирішення питання погашення цієї заборгованості.

З міського бюджету за пільгові перевезення міським пасажирським транспортом окремих категорій громадян у першому півріччі поточного року передбачено 1 млн грн. За інформацією управління праці та соціального захисту населення станом на 01.04.2016 р. за січень та лютий перевізникам вже виплачено 334 тис. грн. Міський голова запевнив присутніх, що при перевиконанні міського бюджету у другому півріччі будуть виділені усі заплановані програмою кошти (2 млн 800 тис грн).

“Перевізники та міська влада повинні працювати як партнери на благо наших мешканців. Ми намагатимемося створити для вас сприятливі умови для праці, а ви у свою чергу повинні враховувати інтереси бердянців та гостей міста” - підсумовуючи зустріч звернувся до перевізників міський голова.  

Володимир Чепурний: “Перевізники та міська влада повинні працювати як партнери на благо наших мешканців”