Бердянська міська рада - офіційний сайт

Команда Бердянської ДЮСШ стала переможцем Всеукраїнської баскетбольної ліги серед команд дівчат 2001 р.н

У Дитячо-юнацькій спортивній школі ім. ЗВУ Назарова Є.І. у понеділок, 15 травня, пройшли фінальні ігри Всеукраїнської баскетбольної ліги серед команд дівчат 2001 р.н. та молодші сезону 2016/2017 рр. за участю команд м. Дніпро, Київ та Бердянськ. У запеклій та майже рівній боротьбі із рахунком 82:75 перемога дісталася команді Бердянської ДЮСШ. Другою стала команда Київського спеціалізованого ліцею-інтернату. Бронза дісталася команді спеціалізованої спортивної школи олімпійського резерву №5 м. Дніпро.

Після фінальної гри відбулася церемонія нагородження переможців Всеукраїнської баскетбольної ліги серед команд дівчат 2001 р.н. та призерів чемпіонату України серед жіночих команд дивізіону В «Чайка – ДЮСШ – Бердянськ». На самій грі та церемонії нагородження були присутні міський голова Володимир Чепурной, помічник народного депутата України О.Пономарьова, депутат міської ради Володимир Безверхий, президент обласної федерації баскетболу, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України Валерій Єлькінсон, комісар фіналу Петро Драган, Заслужені баскетболістки України, вихованки Бердянської ДЮСШ Олександра Горбунова та Вікторія Шматова, ветерани спортивної громадськості міста, шанувальники баскетболу, батьки тощо.

Почесні гості вручили дівчатам кубки, медалі, статуетки, подарунки від батьків та спонсорів. Команда дівчат м. Бердянська 2004 р.н. - бронзовий призер Всеукраїнської баскетбольної ліги — отримала від міського голови Володимира Чепурного спеціальний подарунок — сертифікат на оздоровлення в одному з ДОЦ міста.

За друге місце у Чемпіонаті України серед жіночих команд вищої ліги дивізіону В команда “Чайка — ДЮСШ — Бердянськ” отримала від міського голови спеціальний подарунок — ноутбук.

Було визначено і кращих гравців. Кращим центровим сезону стала бердянка Аліса Щербак. Олена Попова і Вероніка Космач перемогли в номінації кращий захисник і кращий нападаючий турніру. Переможцем номінації “Кращий гравець вищої ліги дивізіону В серед жіночих команд MVP чемпіонату стала Анастасія Рубашкіна.

Спеціальний подарунок від усіх вболівальників та шанувальників отримала Вероніка Космач, яка стала переможцем номінації “Віце-міс баскетболу” зайнявши друге місце в конкурсі “Міс баскетбол” - обирай найвродливішу гравчиню країни”.

Команда Бердянської ДЮСШ стала переможцем Всеукраїнської баскетбольної ліги серед команд дівчат 2001 р.н