Бердянська міська рада - офіційний сайт

Міський голова відзначив грамотами переможців та призерів Чемпіонату Європи з пауерліфтингу

З 8 по 14 травня 2017 року в місті Малага (Іспанія) пройшов Чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед юнаків і юніорів. До складу збірної команди України увійшли й четверо бердянців, які стали переможцями та призерами Чемпіонату. За високі спортивні досягнення на Чемпіонаті Європи з пауерліфтингу, професіоналізм і популяризацію фізичної культури та спорту в Україні сьогодні під час щотижневої апаратної наради цих чотирьох бердянців відзначено грамотами міського голови. Це вихованець ДЮСШ відділу сім’ї, молоді та спорту переможець Чемпіонату Європи у ваговій категорії до 93 кг (I місце) Олександр Рубець. Зараз він знаходиться у відрядженні в Києві, тож нагороду за спортсмена отримав його тренер Леонід Котенджи. Усім пристунім на анраді також показали відеоролік про те, як спортсмен здобував перемогу і став рекордсменом Світу, піднявши рекордну вагу у сумі 1051кг.

Міський голова Володимир Чепурний також вручив грамоти вихованцям ДЮСШ відділу сім’ї, молоді та спорту: переможцю Чемпіонату Європи у ваговій категорії до 120 кг (I місце) Олександру Титаренко та бронзовому призеру у ваговій категорії до 74 кг (III місце) Владиславу Чорному (тренер Леонід Котенджи).

Грамотою міського голови було відзначено і вихованця СК „Водник”, срібного призера Чемпіонату Європи у ваговій категорії до 83 кг (II місце) Артема Кругліка. Його підготували тренери Сергій Певнєв та Руслан Літус.