Бердянська міська рада - офіційний сайт

Відбулось засідання робочої групи

11.05.2017 року у виконавчому комітеті Бердянської міської ради відбулося засідання робочої групи з дотримання в м. Бердянськ принципів державної регуляторної політики, на якому було розглянуто наступні питання:

1. Розгляд пропозицій та зауважень, що надійшли до проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради „Про затвердження Умов конкурсу та здійснення пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування в м. Бердянськ”.

2. Розгляд проекту регуляторного акта рішення Бердянської міської ради „Про встановлення єдиного податку на території міста Бердянська”.

3. Розгляд проекту регуляторного акта рішення Бердянської міської ради „Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території міста Бердянська”.

Під час засідання робочої групи начальник відділу транспорту та зв’язку виконавчого комітету Удовиченко І.В. доповіла про опрацьовані пропозиції, що надійшли під час оприлюднення проекта регуляторного акта рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради „Про затвердження Умов конкурсу та здійснення пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування в м. Бердянськ”. За результатами обговорення робочою групою прийнято рішення винести проект регуляторного акта рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради „Про затвердження Умов конкурсу та здійснення пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування в  м. Бердянськ” на затвердження виконавчого комітету Бердянської міської ради.  

За результатами розгляду проектів регуляторних актів рішення Бердянської міської ради „Про встановлення єдиного податку на території міста Бердянська” та рішення Бердянської міської ради „Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території міста Бердянська”, робочою групою прийнято рішення з метою одержання зауважень та пропозицій оприлюднити зазначені проекти регуляторних актів та відповідні аналізи регуляторного впливу на офіційному сайті Бердянської міської ради https://bmr.gov.ua у розділі „Регуляторна політика”. Запрошуємо всіх зацікавлених осіб для ознайомлення із зазначеними проектами та внесення пропозицій та зауважень до них!

Відбулось засідання робочої групи