Бердянська міська рада - офіційний сайт

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів рішень Бердянської міської ради „Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території міста Бердянська” та „Про встановлення  єдиного податку на території міста Бердянська” .

 Проект рішення сесії Бердянської міської ради „Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території міста Бердянська” розроблено фінансовим  управлінням  виконавчого комітету Бердянської міської ради. Проектом регуляторного акта передбачається впорядкувати сплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у відповідності до Податкового кодексу України та встановити ставки податку на нерухоме майно, які забезпечили б надходження до міського бюджету для реалізації міських програм.

Проект рішення сесії Бердянської міської ради  „Про встановлення  єдиного податку на території міста Бердянська” розроблено фінансовим  управлінням  виконавчого комітету Бердянської міської ради. Проектом регуляторного акта передбачається впорядкувати сплату єдиного податку  на території міста Бердянська, створити рівні права і можливості для всіх фізичних осіб - підприємців, які здійснюють підприємницьку діяльність у місті Бердянську та  забезпечити надходження до загального фонду бюджету міста Бердянська. 

Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу до них будуть розміщені 19 травня 2017 року на офіційному сайті Бердянської міської ради http://bmr.gov.ua  у розділі “Бізнес” - веб-сторінка “Регуляторна політика” - “Плани на поточний рік”.

Запрошуємо Вас до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до даних  проектів регуляторних актів.

Зауваження та пропозиції надаються до Бердянської міської ради  та виконавчого комітету Бердянської міської ради за адресами:

- 71112, м. Бердянськ, пл. Єдності, 2, каб. № 3 (відділ по роботі зі зверненнями громадян виконавчого комітету Бердянської міської ради);

- E-mail: ispolkom@bmr.gov.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються до 20 червня 2017 року у письмовому  та/або електронному вигляді.

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів