Бердянська міська рада - офіційний сайт

У Бердянську до Міжнародного дня захисту дітей в усіх мікрорайонах міста пройшли загальноміські заходи

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це одне з найстаріших міжнародних свят, до якого Україна приєдналася у 1998 році. У нашому місті з нагоди цього свята в усіх мікрорайонах міста пройшли загальноміські заходи. Для дітей були проведені святкові концерти, розважальні програми, квест-ігри, виставки дитячих робіт та малюнків, а також спортивні турніри та змагання.

Вітали зі святом дітей сьогодні і у виконавчому комітеті Бердянської міської ради. Туди на екскурсію прийшли вихованці клубу “Дебати” та гуртка “Юн-прес” Центру дитячо-юнацької творчості. Заступник міського голови Юлія Дойнова провела для них екскурсію, діти сфотографувалися у кабінеті міського голови, який сьогодні перебуває у відрядженні у Запоріжжі. Школярі також поспілкувалися із секретарем міської ради Олексієм Холодом та депутатом міської ради Володимиром Безверхим.

Святковий захід з нагоди Міжнародного дня захисту дітей пройшов сьогодні і у дитячому санаторії “Бердянський”. Із привітаннями та подарунком від народного депутата Олександра Пономарьова туди завітали секретар міської ради Олексій Холод, помічник нардепа, депутат міської ради Володимир Безверхий та заступник міського голови Юлія Дойнова.

У Бердянську до Міжнародного дня захисту дітей в усіх мікрорайонах міста пройшли загальноміські заходи