Бердянська міська рада - офіційний сайт

Депутати затвердили на посаді керуючого справами виконкому та директора КП „Бердянська міська телекомпанія “ТБ-Бердянськ”

Сьогодні на черговій сесії міської ради депутати розглянули кадрові питання. За поданням міського голови Володимира Чепурного на посаді керуючого справами виконкому було затверджено Ольгу Кочубей. Володимир Павлович привітав нового управлінця, побажав плідної праці та відзначив її професіоналізм та порядність.

А на телекомпанії „ТБ-Бердянськ” з 28 червня 2017 р. працюватиме новий директор — Анжеліка Бабич. Таке рішення ухвалили сьогодні депутати міської ради за поданням міського голови. На підставі заяви директора КП “Бердянська міська телекомпанія „ТБ-Бердянськ” Вікторії Горбатко сьогодні ж рішенням сесії міської ради було припинено дію її Контракту директора з 27.06.2017 року.

До відома:

Кочубей Ольга Станіславівна народилась в с. Миколаївка Бердянського району Запорізької області. Закінчила Харківський державний інститут культури. Має 20 років державної служби та 5 років служби в органах місцевого самоврядування. З 1986 року працювала в сфері державної служби в Бердянській райдержадміністрації. Попередня посада — керуючий справами виконавчого апарату Бердянської районної ради.

Анжеліка Миколаївна Бабич народилася в м. Бердянськ. Закінчила педагогічний університет (м.Кривий Ріг). Працювала у редакціях газет „Визави”, „Женская газета”, „Криворожские ведомости”, на телебаченні ТРК „Рудана” (м.Кривий Ріг). З 2011 р. керівник студії „Юн-прес” в ЦДЮТ Бердянська. Редактор дитячо-юнацької on-line газети „Неформат”. З 1.06.17 р. редактор КП „Бердянська міська телекомпанія “ТБ-Бердянськ”.

Приєднуємось до привітань та побажань плідної праці на благо нашого міста. Зичимо творчої наснаги на нових посадах.

Депутати затвердили на посаді керуючого справами виконкому та директора КП „Бердянська міська телекомпанія “ТБ-Бердянськ”