Бердянська міська рада - офіційний сайт

Найближчим часом розпочнеться ІІ „сезон” громадського бюджету

Учора, 22 червня, на двадцять восьмій сесії міської ради VII скликання було прийнято проект рішення про внесення змін до Положення про громадський бюджет (бюджет участі) у м.Бердянськ. Загальний обсяг бюджету участі на 2018 рік, як і раніше, становитиме 1 500 000 грн у загальній сумі видатків бюджету на відповідний бюджетний період. Він не може бути зменшений при затвердженні бюджету міста Бердянська. В свою чергу депутати висловили намір за необхідністю збільшити суму фінансування.

Затвердили депутати розподіл загального бюджету залежно від масштабності певної ініціативи. Так, обсяг громадського бюджету на малі проекти складатиме 500 000 грн (33,3% від загальної суми), на великі проекти — 1 000 000 грн (66,7% від загальної суми).

Розподіл на малі/великі проекти відбуватиметься за їхньою вартістю. А саме:

·        малі — з обсягом фінансування до 100 000 грн включно;

·        великі — з обсягом фінансування  від 101 000 грн  до 500 000 грн включно.

 

У нинішньому бюджеті участі передбачено можливість ідентифікації користувача через систему BankID. Вона використовується, зокрема, при авторизації у Приват24, тож зареєструвати проект буде простіше.

Наразі триває реалізація 10 проектів-переможців першого етапу громадського бюджету. Два проекти вже реалізовані, це створення оновленої зеленої зони біля ЗОШ №3 та допомога у порятунку життів — закупівля 6 моніторів пацієнта для реанімації.

Додамо, що новий етап подання ініціатив розпочнеться вже скоро. Слідкуйте за новинами на нашому сайті або на веб-ре6сурсі „Громадський проект”. 

Найближчим часом розпочнеться ІІ „сезон” громадського бюджету