Бердянська міська рада - офіційний сайт

У Бердянську відзначили День молоді

Гамірно, яскраво та весело учора, 25 червня, відзначили у Бердянську День молоді. Численні майстер-класи, масштабна концертна програма, епічні битви, де зброєю виступили фарби та вода, — ці та інші цікавинки порадували мешканців і гостей міста, які завітали на Фестиваль „Розумні діти”.

Цей захід було присвячено Дню молоді, який традиційно відзначають в останню неділю червня. Організацією цього масштабного свята опікувалися відділ сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Бердянської міської ради, відділ культури виконавчого комітету Бердянської міської ради, громадські організації „Сяйво надії” та „Центр соціально-освітніх ініціатив”, „Агентство торжеств „ФУРОР”, навчальний центр „COOL English”. Кошти на проведення заходу було отримано з міського бюджету та від приватних спонсорів.

У межах свята відбулося і нагородження „іменинниці” — творчої, активної молоді Бердянська. З головної сцени міста на Приморській площі було названо імена переможців у таких номінаціях: „Кращий студент”, „Кращий спортсмен”, „Кращий молодий спеціаліст” та „Найактивніший громадський діяч” цього року. Цим амбітним і талановитим міський голова Володимир Чепурний вручив почесні відзнаки та пам’ятні подарунки.

Слід сказати, що, окрім розважальної, переслідував захід і соціальну мету: під час Фестивалю відбувався збір коштів на користь дітей з обмеженими можливостями, які відвідують центр соціальної допомоги та реабілітації інвалідів „Забота”.

У Бердянську відзначили День молоді