Бердянська міська рада - офіційний сайт

Бердянська поліція та представники громадських формувань з охорони порядку домовилися про взаємодію

27 червня у виконкомі відбулося спільне засідання командирів громадських формувань з охорони громадського порядку і Державного кордону, представників поліції та Нацгвардії. Очолював засідання секретар Бердянської міської ради Олексій Холод.

Йшлося на зустрічі про підсумки та шляхи спільної діяльності Бердянського відділу поліції та громадських формувань. Зокрема командири таких формувань, як “Громадська варта — Бердянська самооборона” (Віталій Жавжаров), “СОБР — Союз оборони бердянських районів” (Володимир Смєрдов) та “АЛМАЗ” (Максим Іовов), відзвітували про співпрацю з поліцією у першому півріччі 2017 року. Представники народних охоронців правопорядку здебільшого нарікали на недостатність фінансування. Коштів не вистачає зокрема на форму, спеціальні засоби тощо. Зі своєї сторони представник Бердянського міського відділу поліції з громадської безпеки Денис Буц наголошував на необхідності отримувати своєчасну інформацію про діяльність громадських формувань (списки членів таких організацій, кількість складених протоколів у випадках виявлення правопорушень тощо). Відтак, обидві сторони діалогу мали змогу розказати своє бачення ситуації та запропонувати шляхи підвищення ефективності взаємодії поліції і громадських формувань.

Секретар міської ради Олексій Холод, вислухавши обидві сторони, зауважив, що поліція і громадські формування роблять єдину важливу справу — охороняють порядок на території нашого міста. А відтак, необхідно зосередитися на пошуку способів максимального підвищення ефективності взаємодії державних та громадських правоохоронців. Наголосив Олексій Олексійович і на тому, що особливо важливо поліпшити результативність спільної діяльності у курортний сезон. Адже саме цієї пори до міста приїздять злочинці-“гастролери” і охорона порядку в місті потребує збільшення кількості поліцейських і ресурсів. До речі, з цією метою до Бердянська було направлено 30 поліцейських із Запорізької області, а ще 20 — із інших регіонів України,. Також виділено певну кількість бійців із Нацгвардії.

Проте основний захист правопорядку має здійснюватися власними силами, тож для розуміння того, яку кількість людей можуть надати громадські формування, Олексій Холод доручив командирам таких організацій до наступної зустрічі підготувати відповідні звіти. Зі своєї сторони Олексій Олексійович висловив готовність розглянути можливість фінансування громадських формувань з місцевого бюджету.

Ці питання розглядатимуться на черговому спільному засіданні наступного тижня.

  

 

Бердянська поліція та представники громадських формувань з охорони порядку домовилися про взаємодію