Бердянська міська рада - офіційний сайт

З понеділка у Бердянську почнеться друга хвиля прийому проектів в межах громадського бюджету

Таке рішення прийняли члени робочої комісії для здійснення основних заходів щодо впровадження та функціонування громадського бюджету (бюджет участі) у м.Бердянськ 27 липня. Провела нараду заступник міського голови, голова комісії Ірина Плющій.

З понеділка, 3 липня, по 1 серпня включно громадяни мають подати свої проекти з поліпшення життя у місті. Ідеї з найбільшою підтримкою реалізуються за кошти міського бюджету у 2018 році. Також на засіданні були обговорені часові рамки реалізації другої хвилі. Так, з урахуванням державних свят, підготовкою та святкуванням Дня міста, розгляд проектів на відповідність вимогам положення профільними управліннями завершиться до 22 жовтня, з 22 жовтня до 6 листопада триватиме голосування, оголошення результатів — 17 листопада 2017 року.

Усі бажаючі можуть ознайомитись з правилами конкурсу (положенням) та подати свої ідеї на веб-платформі "Громадський проект"(https://berdiansk.pb.org.ua/) або через пункт прийому проектів, який розміщується у ЦНАПі “Єдиний офіс”.За консультацією можна звертатися за тел. 3- 48-30, 3-55-29.

Нагадаємо, що цьогоріч бердянці можуть підготувати малі проекти, кошторисом — до 100 тис. грн.(на всі малі проекти заплановано 500 тис. грн), або великі - від 100 до 500 тис. грн, на які передбачено 1 млн. грн. Загалом сума на реалізацію проектів в межах бюджету участі у 2018 році складає 1, 5 млн. грн.З понеділка у Бердянську почнеться друга хвиля прийому проектів в межах громадського бюджету