Бердянский городской совет - официальный сайт

На інформаційному дні міський голова розповів про відрядження та відповів на питання журналістів

Чергову інформаційну зустріч із журналістами міський голова Володимир Чепурний розпочав із розповіді про свої відрядження. З 7 по 12 лютого він із секретарем міської ради Олексієм Холодом брав участь у ХІІ міжнародній науково-практичні конференції “Ресурсозбереження та якісне водозабезпечення — стратегічний напрямок розвитку водопровідно-каналізаційного господарства в Україні”, яка проходила у м. Яремче. У конференції взяли участь близько 200 осіб з усієї України, а також представники з Чехії, Польщі, Німеччини та Білорусі. Як розповів Володимир Павлович, основною метою конференції було показати, як необхідно працювати із водопостачанням та водовідведенням у містах, де по 50-60 років мережі практично капітально не ремонтувалися. Усі виступаючі з інших країн говорили, що модернізацією необхідно займатися зараз, оскільки через зношення мереж у будь-який момент можуть виникнути аварійні ситуації. Основна мета — розказати нам, українцям, як необхідно у цьому напрямку працювати.

За словами міського голови, виступаючі наголошували на тому, що усі підприємства та організації, які займаються водопостачанням та водовідведенням, а також тепломережі, повинні знаходитися у комунальній власності міста. Можна робити спільні підприємства, залучати бізнес та міжнародні фонди, але щоб 51% був у власності міста. Тоді тільки можна вирішити проблему.

Розповів Володимир Павлович і про зустріч У Запоріжжі із першим заступником Міністра молоді та спорту Ігорем Гоцулом з приводу реконструкції бердянського стадіону “Торпедо”. Ігор Євгенійович повідомив, що у міністерстві немає коштів для будівництва стадіону. Вони можуть давати гроші тільки за послугу. Наприклад, якщо стадіон сертифікований, то міністерство може залучати туди збірні команди України для проведення тренувальних зборів.

На чергову сесію міської ради, яка відбудеться 23 лютого, на розгляд депутатів виноситься проект рішення по виділенню 1,5 млн грн на коригування проекту стадіону “Торпедо”, який розроблено близько 10 років тому.

“Державному фонду регіонального розвитку Кабмін виділив 3 млрд грн на соціально-економічний розвиток регіонів із умовою, що 10% цієї суми повинні йти на спортивні об’єкти. Ми хочемо зробити проект таким, щоб розбити його на декілька етапів та отримувати гроші з ДФРР на реконструкцію стадіону “Торпедо”. - Розповів міський голова Володимир Чепурний. - Міністерство молоді та спорту дало нам спеціаліста, який зараз допомагає у розробці проекту. Ми зупинилися на тому, що на базі стадіону “Торпедо” буде сертифікований спортивно-тренувальний та реабілітаційний центр для збірних України. У цьому напрямку ми і працюємо. Я думаю, що ми зробимо все можливе та неможливе, щоб за певний період часу стадіон “Торпедо” мав зовсім інший вигляд, ніж зараз”.