Бердянська міська рада - офіційний сайт

У Бердянську є всі можливості для розвитку конкурентоспроможного бізнесу

Сьогодні, 11 липня, відбулось перше засідання робочої групи з розробки Програми посилення конкурентоспроможності малого та середнього бізнесу в м. Бердянськ. Захід проходив за участю представників проекту міжнародної технічної допомоги для розвитку міст ПРОМІС.

На початку засідання заступник міського голови, голова робочої групи Ірина Плющій окреслила основні тенденції та стан розвитку малого та середнього бізнесу у місті. “Розвиток підприємництва у місті це не тільки широкий спектр послуг та товарів, а головне — це створення нових робочих міст і участь у соціальних ініціативах, тому стимулювання та розвиток малого та середнього бізнесу в пріоритеті міської влади. Чекаємо, що сьогодні ми поговоримо про проблемні питання у розвитку цієї сфери та шляхи їх подолання”.

Головний радник з питань врядування Проекту ПРОМІС Кейді Ворд відзначила, що Бердянськ має багато можливостей для розвитку підприємництва, зокрема малого та середнього бізнесу. Відпочиваючи протягом чотирьох днів у нашому місті вона відвідала кілька закладів у сфері розваг та послуг і відзначила, що Бердянськ дуже відкрите місто, в якому люди щирі та готові допомагати гостям. Також головний радник розповіла про цілі проекту ПРОМІС, який фінансується Урядом Канади.

Валерій Кокоть, головний експерт з розвитку бізнесу проекту ПРОМІС, в свою чергу додав, що проект працює у 16 містах 4 областей України, серед яких і Бердянськ, і що це початок великої спільної роботи для розвитку міста. В свою чергу консультанти проекту презентували процес та методологію розробки зазначеної Програми.

В ході дискусії присутні члени робочої групи висловили своє бачення існуючих проблем у підприємців міста, як вони вирішуються, про необхідність залучення коштів міжнародних донорів для розвитку бізнесу.

Роботу експерти проекту продовжили у фокус групі з більш поглибленого вивчення проблематики малого та середнього підприємництва в нашому місті.

Отримана інформація, а також дані за період 2012-2016 роки, після узагальнення та аналізу будуть використані для підготовки проекту Програми посилення конкурентоспроможності малого та середнього бізнесу в м. Бердянськ.

У Бердянську є всі можливості для розвитку конкурентоспроможного бізнесу