Бердянська міська рада - офіційний сайт

Основні питання інформаційного дня міського голови з бердянськими журналістами

Сьогодні, 12 липня, у виконкомі відбувся традиційний інформдень міського голови Володимира Чепурного із представниками місцевих ЗМІ. У межах цієї зустрічі заступник міського голови Юлія Дойнова розповіла присутнім про рівень готовності бердянських шкіл та дитсадків до нового навчального року. На сьогодні виконується, за рішенням сесії, великий обсяг робіт: ремонти внутрішніх систем електро- та водопостачання, поточні ремонти систем опалення. Зокрема, у ДНЗ №25, 34, 37 — прокладається зовнішній кабель електропостачання, у ДНЗ №40 — проводиться поточний ремонт каналізаційної системи, у ЗОШ №9 проводиться поточний ремонт фасаду старого корпусу, у гімназії №2 встановлено паркан та ворота. На найближчу сесію також буде винесено питання про подальше фінансування встановлення парканів, зокрема — у дитсадку №35. Цим питанням особисто опікується депутат обласної ради Сергій Ткаченко.

У той же час багато робіт виконується через управління капітального будівництва за проектами, що були підготовлені раніше (зокрема, у ДНЗ №1, 25, 41, у ЗОШ №6 та у клубі юних моряків).

Також у межах підготовки навчальних закладів до навчального року і на відповідь попереднього інформдня було винайдено можливість для освітлення спортивного майданчику на території ЗОШ №4. Там уже встановлено прожектор на шкільній будівлі. Проте це тимчасове рішення. Планується, що потім буде зроблено повноцінне зовнішнє освітлення. Наразі готується проектна документація щодо встановлення освітлення в усіх школах міста.

Розповіла Юлія Вікторівна і про вирішення питання щодо роботи електронної черги у дитсадки. Наразі система вже працює. Дані були перевірені та уточнені із друкованим варіантом, розбіжностей немає. З 10 липня розпочато прийом документів до нових груп, подовжиться він до 20 серпня. Запрацюють нові групи з 1 вересня поточного року.

Одним із питань інформдня було також питання щодо порушень шумового режиму багатьма розважальними закладами. Міський голова Володимир Чепурний нагадав присутнім про те, що, за його розпорядженням, було створено спеціальну комісію з вирішення цього питання. Очолює дану комісію заступник міського голови Ірина Плющій. Згідно з розпорядженням міського голови у функціональні обов’язки новоутвореної робочої групи входить обстеження умов роботи розважальних закладів на предмет шкідливого впливу шуму у нічний час. Для цього будуть організовані спеціальні рейди. Також дана комісія має повноваження при виявленні порушень шумового режиму скласти відповідні акти. Неодноразове складення таких актів щодо певного закладу призведе до вилучення апаратури. Останню процедуру виконують представники поліції.

Серед інших питань інформдня була організація ярмарків, перебіг курортного сезону, тарифна політика комунальних служб міста тощо. Міський голова разом із своїми заступниками надали відповіді з усіх обговорюваних питань.

Наприкінці зустрічі Володимир Павлович запросив усіх поціновувачів футболу завітати на товариський матч ветеранів футболу. За перемогу змагатимуться Національна збірна України та збірна Бердянська. Гра відбудеться 21 липня, на стадіоні „Енергія”. Початок заходу о 18:00. Вхід вільний.

Основні питання інформаційного дня міського голови з бердянськими журналістами