Бердянська міська рада - офіційний сайт

Делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідує Бердянськ з офіційним візитом

Сьогодні, 14 липня, делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідує Бердянськ з офіційним візитом. У рамках візиту відбулася зустріч міського голови Володимира Чепурного та його заступників з радником з питань преси та інформації Представництва ЄС Вікторіею Давидовою та секторальним менеджером Представництва ЄС Тетяною Шульгою. Були обговорені питання співпраці у межах проекту «Створення комплексної системи надання допомоги вимушеним переселенцям із зони АТО та громаді м. Бердянськ», що фінансується за кошти Європейського Союзу, а також можливості для розвитку міста в межах існуючих проектів підтримки Європейського Союзу.

Після зустрічі у залі засідань міської ради відбулась публічна дискусія з представниками ЄС в Україні з молоддю, активістами та представниками ГО Бердянська. Основними темами дискусії були:

  • ключові напрями поточних відносин між Україною та ЄС;

  • різні види допомоги, яку Євросоюз надає Україні;

  • інформаційні ресурси Представництва ЄС;

  • молодіжні, освітні та культурні можливості для міста;

  • ініціативи і програми Представництва ЄС у сфері культури.

На питання присутніх відповіли експерти Вікторія Давидова, Радник з питань преси та інформації Представництва ЄС та Тетяна Шульга, секторальний менеджер Представництва ЄС. Он-лайн запис заходу можна дивитись тут.

У другій половині дня відбувся прес-тур для представників місцевих та обласних ЗМІ на об’єкт реконструкції будівлі по вул. Земська (Червона), 38. Всі особисто ознайомились із початком реалізації одного із заходів проекту «Створення комплексної системи надання допомоги вимушеним переселенцям із зони АТО та громаді м. Бердянськ», що фінансується за кошти Європейського Союзу. Представники підрядної організації показали об’єкт на відповіли на всі питання журналістів.

Завершитися візит проведенням вуличної фотовиставки з вікториною «Впізнай миттєвості твоєї Європи». Захід пройде на Приморській площі з 16:30 до 18:00 у рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні».

Інформаційна кампанія «Будуймо Європу в Україні» - це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС в Україні проводить по всій Україні. Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. До участі у заходах в рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС запрошуються усі охочі. 

Делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідує Бердянськ з офіційним візитом