Бердянська міська рада - офіційний сайт

Офіційний коментар щодо ситуації у дитячому закладі санаторного типу “Лазурний”

Дитячий заклад санаторного типу “Лазурний” не має дозволу на роботу та проведення оздоровлення і відпочинок дітей.

29.08.2016 року від ПрАТ “Приазовкурорт” було отримано листа щодо внесення до Державного реєстру Дитячий заклад санаторного типу “Лазурний” з початком функціонування з 01.06.2017 року. До початку курортного сезону з керівництвом закладу неодноразово проводилась роз'яснювальна робота щодо підготовки дитячого закладу до функціонування.

Робочою комісією, створеною рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради, проводилось обстеження закладу 22 червня, 07 липня, 14 липня, 17 липня, 19 липня, в ході якого виявлено невідповідність закладу вимогам чинного законодавства в сфері організації дитячого оздоровлення про що свідчать Акти приймання дитячого оздоровчого табору (Форма 318/0) Управління Держпродспоживслужби в м.Бердянську. Зазначені Акти було вручено керівнику закладу.

В результаті чергового обстеження закладу 17 липня в закладі було виявлено дітей, відпочиваючих всупереч Актам приймання дитячого оздоровчого табору, де зазначено про неготовність закладу до прийняття дітей.

Станом на 19.07.2017 проведено чергове обстеження закладу, під час якого в закладі виявлено вже 261 дитина. Під час розмови діти скаржились на некомфортне перебування та неякісне харчування.

Оскільки відповідно до Акту приймання дитячого оздоровчого табору, дитячий заклад санаторного типу “Лазурний” до прийому дітей не готовий, керівництву ДЗСТ “Лазурний” було рекомендовано вивезти дітей до повного усунення недоліків.

На даний час проводиться огляд дітей цього закладу спеціалістами Бердянського лабораторного центру, Управління Держпродспоживслужби в м.Бердянську спільно із спеціалістами міської лікарні. До міської лікарні не проводилась госпіталізація дітей до вивчення необхідності в цьому заході.

Про дану проблему проінформовано Бердянській відділ поліції, Бердянську місцеву прокуратуру, Департамент соціального захисту населення Запорізької ОДА, Директора Департаменту охорони здоров'я Запорізької ОДА.

Офіційний коментар щодо ситуації у дитячому закладі санаторного типу “Лазурний”