Бердянська міська рада - офіційний сайт

Бердянці поборються за грант, який хочуть використати на відкриття дитячого садка

Бердянськ потрапив до числа міст, яким у зв'язку з напливом біженців із зони АТО, Євросоюз може виділити грант в розмірі від 200 тисяч до 2 млн. євро. Гроші орієнтовані на біженців, але можуть бути дуже корисні і містам, що їх приймають. Як розповіла керуючий справами виконкому Наталія Гончарова, бердянці постараються виграти грант і використати його на відкриття нового дитячого садочка. Сьогодні в місті гостро не вистачає місць у дитячих дошкільних установах. Черга сягає майже трьох тисяч людей. Плюс до наших в Бердянську додалися вже півтори тисячі дітей віком до 7 років, які приїхали з Донецької та Луганської областей. Багато мам хочуть віддати їх у садок, але у міста такої можливості немає - своїм місць не вистачає. Ось цю обставину бердянці і хочуть використати.

Суть ідеї полягає в тому, щоб відкрити дитячий садок на базі нинішнього Територіального центру соціального обслуговування на вул. Кірова. Сам соціальний центр міська влада планує перевести в колишню будівлю суду на вул. Червоній. Тут же при Центрі планується відкрити кімнату соціально-психологічної адаптації біженців.

Одним словом, ось на ці цілі місто і хоче виграти грант. Попередні консультації з грантодавцями проведені. Уже розпочато підготовку документів. Якщо все вийде, користь від гранту буде і біженцям і бердянцям.

Бердянці поборються за грант, який хочуть використати на відкриття дитячого садка