Бердянська міська рада - офіційний сайт

Боротьба з наслідками стихії витягла всі фінанси з міських комунальних підприємств

На минулому тижні міський голова Олексій Бакай та його заступник Сергій Матвєєв кілька днів провели в Києві. Мета поїздки - вирішення питання з виділенням місту коштів на боротьбу з наслідками стихії, яка обрушилася 24 вересня на місто. Мер зустрічався з віце-прем'єром Володимиром Гройсманом. Готуються документи, які повинні лягти в основу Постанови Кабінету міністрів про виділення коштів. Сергій Матвєєв і на цьому тижні в Києві.

Нагадаємо, сума збитку, нанесеного ураганом місту, становить 14,5 млн. грн. Ну а поки місто ще не отримало ні копійки, міські комунальні підприємства, які і без того знаходяться у непростій ситуації, витратили вже більше одного мільйона своїх власних коштів. У фінансовому плані всі вони працюють сьогодні на межі. Проте, за словами заступника міського голови Олександра Свідло, комунальники намагаються зберегти темпи прибирання дерев та вивезення гілок. Станом на вівторок, 21 жовтня, комунальники вже прибрали 1400 дерев та вивезли 1700 кубів гілок. В останні дні в центральній частині міста активно викорчовують пні.

В свою чергу житловики відновили вже 2000 квадратних метрів покрівель з необхідних 15 тисяч.

Одним словом, роботи тривають. І зробити потрібно ще дуже багато. Особливе занепокоєння викликають покрівлі. В місті дуже сподіваються на фінансову підтримку з боку держави.

Боротьба з наслідками стихії витягла всі фінанси з міських комунальних підприємств