Бердянська міська рада - офіційний сайт

Міський голова зустрівся із журналістами провідних всеукраїнських видань, які завітали у Бердянськ у рамках прес-туру

Асоціація журналістів “Туристичний прес-клуб України” організував до Бердянська триденний прес-тур. До нас у місто завітали журналісти таких провідних всеукраїнських видань, як: журнал “Ліза”, газети “Українська правда”, “Сегодня” та “Наше місто”, інтернет-портал “Facty.ictv.ua”, інформаційне агентство “Укрінформ”, інтернет видання “Новое время” та туристичний інтернет-портал “Mandria.com”.

Завітавши у Бердянськ журналісти одразу зустрілися із міським головою Володимиром Чепурним. У теплій дружній бесіді у форматі “круглого столу” медійники близько години спілкувалися із очільником міста. Їх цікавила інформація про цьогорічний курортний сезон, проблеми та перспективи розвитку курорту державного значення Бердянськ, цінова політика на проживання та продукти харчування, цікавинки міста, транспортне сполучення тощо.

У рамках прес-туру журналісти провідних всеукраїнських видань оглянуть місто, ознайомляться із курортним потенціалом Північного Приазов’я, можливостями лікування та оздоровлення.

Міський голова зустрівся із журналістами провідних всеукраїнських видань, які завітали у Бердянськ у рамках прес-туру