Бердянська міська рада - офіційний сайт

У виконкомі відбулося засідання міської ради з питань безпеки життєдіяльності населення

Сьогодні, 11 серпня, у виконкомі пройшло засідання міської ради, де розглядалися питання, пов’язані з безпекою життєдіяльності населення. Очолювала та проводила захід заступник міського голови Юлія Дойнова.

Одним з найобговорюваніших питань на зустрічі стало питання обстеження стану дитячих ігрових майданчиків. Зокрема, йшлося про виявлення безхазяйних майданчиків, утримувати які у належному стані нікому. За словами завідувачки сектором реформування, експлуатації житлового фонду відділу УЖКГ Галини Калагірєвої, у Бердянську було виявлено 239 майданчиків, на яких 170 елементів, непригодних до експлуатації.

„Якщо люди не хочуть наводити лад на таких майданчиках, значить вони їм не потрібні. При цьому, якщо там знаходяться  елементи, що становлять загрозу життю та здоров’ю дітей, ми будемо вимушені демонтувати їх. Адже найголовніше — це безпека дітей” — прокоментувала ситуацію Юлія Вікторівна.

 

Окрім цього, також на засіданні обговорювали:

·        проведення профілактичної роботи для попередження нещасних випадків невиробничого травматизму при перетинанні громадянами залізничної колії;

·        стан пожежної безпеки закладів освіти, підготовку навчальних закладів до опалювального періоду 2017-2018 років, технічний стан і дотримання вимог безпеки під час експлуатації котелень навчальних закладів міста;

·        виконання рішення обласної ради з питань безпечної життєдіяльності населення „Про безпечне використання газу у побуті”.

У виконкомі відбулося засідання міської ради з питань безпеки життєдіяльності населення