Бердянська міська рада - офіційний сайт

Студенти та активісти Бердянська створювали проекти щодо популяризації міста

18 травня у виконавчому комітеті Бердянської міської ради відбувся черговий захід з розробки «Плану місцевого економічного розвитку» у рамках зобов’язань, прийнятих міським головою шляхом підписання угоди про приєднання до Європейської ініціативи “Мери за економічне зростання” (M4EG). Відділом інвестиційної та міжнародної діяльності було проведено тематичну зустріч з представниками громадських організацій, бізнес-структур, студентами та викладачами Бердянського державного педагогічного університету і Бердянського університету менеджменту і бізнесу.
Начальник відділу Інна Комарова розповіла присутнім про результати засідань робочої групи з розробки Плану місцевого економічного розвитку. Учасники зустрічі надали свої пропозиції щодо SWOT-аналізу міста. Також було запропоновано проектні ідеї, спрямовані на розвиток туристичної галузі міста, які мають на меті популяризацію туристичної привабливості міста та розробку  розважально-туристичного комплексу для сімейного відпочинку. Запропоновані проекти будуть розглянуті  робочою групою з метою включення до Плану місцевого економічного розвитку.
До відома: «Мери за економічне зростання» –  ініціатива Європейського Союзу, основною метою якої є сприяння місцевим органам влади країн Східного партнерства у розвитку їх потенціалу задля: стимулювання економічного зростання,  підвищення рівня зайнятості, забезпечення участі громадян в економічних, соціальних та культурних процесах та підвищення рівня їх добробуту та якості життя.

Студенти та активісти Бердянська створювали проекти щодо популяризації міста