Бердянська міська рада - офіційний сайт

Під час проведення операції «Урожай» оформлено більше 180 працівників

Аналізуючи попередні підсумки операції "Урожай", начальник Бердянської ОДПІ Олена Круц повідомила, що керівники господарств добровільно оформили 186 найманих працівників. Завдяки цьому додаткові надходження з єдиного соціального внеску склали 615,6 тис. грн., з податку на доходи фізичних осіб – 239,4 тис. грн.

 

Фахівці Бердянської ОДПІ перевірили 138 суб'єктів господарської діяльності. За результатами цих перевірок 526 працівникам збільшено розмір заробітної плати, легалізовано дохід на суму 874,9 тис.грн. Завдяки підвищенню рівня заробітної плати додатково надійшло 332,6 тис.грн. єдиного соціального внеску, податку на доходи фізичних осіб – 125,3 тис.грн.

Крім того, під час операції "Урожай 2014" перевірено 40 підприємств, за результатами чого донараховано 2,4 млн. грн., в тому числі податку на додану вартість – 2,1 млн. грн., податку на доходи фізичних осіб – 257,3 тис. грн., інших податків і зборів – 63,4 тис. грн.

У рамках відпрацювання ризикових суб’єктів господарювання, які працюють у сільському господарстві, встановлено, що найпоширенішими схемами мінімізації платежів до бюджету є: не включення до сум податкового зобов’язання з ПДВ сум ПДВ від реалізації сільськогосподарської продукції населенню за готівку, віднесення до складу податкових зобов’язань спеціальної декларації з ПДВ сум ПДВ за операціями, не пов’язаними з сільськогосподарською діяльністю.

Внаслідок проведення операції керівники сільгосппідприємств додатково уклали 64 договори оренди земельних часток (паїв) з громадянами. Загальний обсяг площ сільськогосподарських угідь згідно з укладеними та зареєстрованими договорами оренди земельних ділянок складає 442,4 га.

З початку проведення операції "Урожай 2014" сума додаткових надходжень податку на доходи фізичних осіб за рахунок додатково укладених та зареєстрованих договорів оренди земельних діяльнок (паїв) у громадян склала 30,0 тис.грн. Додаткові надходження фіксованого сільськогосподарського податку – 2,0 тис. грн.

Також сільгосппідприємства додатково задекларували 590,5 тис. грн. сум ПДВ, які мають бути перераховані на спеціальні рахунки та викоритсовуватися на розвиток сільського господарства, а також додатково задекларували до сплати до бюджету 275 тис. грн. ПДВ.