Berdyansk City Council - Official

Відповіді на запитання, порушені мешканцями міста під час проведення міським головою особистого прийому громадян

Питання: Проведення додаткового обстеження будинку № 48 по вул. Димитрова за участю представника ОСББ „Димитрова, 48” та визначення обсягу робіт для подальшого включення в план ремонтних робіт на 2016 рік.

Відповідь: 13 липня 2015 року спеціалістами управління ЖКГ виконкому спільно з керівником ОСББ „Димитрова, 48” Федоровою Т.В., членом правління Волковим А.І. було проведено позаплановий огляд технічного стану покрівлі. Встановлено, що на площі 460 кв.м спостерігається пошкодження м’якого покриття, а саме: тріщини та відслоювання ізоляційного покриття, частково відсутній захисний шар покрівлі; по периметру покрівлі спостерігається пошкодження та відслоювання фартуха від вертикальних частин покрівлі, понад 80 погонних метрів. Частково зруйновано чотири цегляні оголовки вентиляційних каналів.

Для попередження можливого виникнення протікання в наслідок дощових злив, керівнику ОСББ „Димитрова, 48” Федоровій Т.В. рекомендовано терміново виконати поточний ремонт покрівлі та оновлення вентиляційних каналів.

На підставі звернення керівника ОСББ та акту обстеження покрівлі житлового будинку питання капітального ремонту м’якої покрівлі та капітального ремонту вимощення в житловому будинку № 48 по вул. Димитрова було включено до бюджетного запиту на 2015 рік. На жаль, обмеженість фінансування не дозволила включити будинок до програми з капітального ремонту об’єктів ЖКК.

В подальшому питання ремонту покрівлі зазначеного будинку буде розглянуто при формуванні „Програми фінансування капітального ремонту житлово-комунального комплексу” на наступний 2016 рік за умови надання актів обстеження, а також на основі спільного фінансування відповідно до Закону України „Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку”.

Питання: Облаштування пандусу в 4 під’їзді будинку №64/26 по вул. Орджонікідзе.

Відповідь: 9 липня 2015 року спеціалістами управління житлово-комунального господарства виконкому в присутності керівника ОСББ „Орджонікідзе, 64” Романько Л.М. проведено візуальне обстеження четвертого під’їзду житлового будинку №64 по вул. Орджонікідзе на предмет з’ясування технічної можливості і встановлення стаціонарного пандуса.

При обстеженні встановлено: ширина маршу сходів – 1,38 м, висота маршу сходів – 0,87 м, ширина проступів сходів, починаючи з першої верхньої сходини – 0,26 м; 0,34 м; 0,34 м; 0,4 м; 0,4 м; висота підйому сходинок – 0,11 м.; 0,18 м; 0,17 м; 0,17 м; 0,17 м; 0,07 м.

На сьогодні встановлення стаціонарного пандуса для забезпечення безперешкодного доступу маломобільних верств населення в четвертому під’їзді житлового будинку №64 по вул. Орджонікідзе, який відповідає вимогам ДБНВ 2.2-17:2006, не представляється можливим.

У разі, якщо діючі об’єкти неможливо повністю пристосувати для потреб інвалідів, за погодженням з громадською організацією інвалідів та з ОСББ, здійснюється їх розумне пристосування з урахуванням існуючих інженерних та технічних можливостей.

Керівнику ОСББ „Орджонікідзе, 64” надано роз’яснення про необхідність виконання заходів щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями, а також про необхідність отримання дозволу на переобладнання та перепланування приміщень з встановлення пандуса у під’їзді житлового будинку.

Питання: Організація проїзду вантажного транспорту до магазину „Тандем” поза внутрішньодворовими дорогами будинків №№ 3, 3б, 3в по вул. Морозова.

Відповідь: Для вирішення питання організації руху вантажного транспорту до магазину „Тандем” спеціалістами УЖКГ спільно з депутатами міської ради Міріленком В.П., Канаровим В.А., Харченком І.І. проведено візуальне обстеження території біля житлових будинків №№ 3б, 3в по вул. Морозова та зливостоків, які розташовані паралельно огорожі будівлі частини прикордонної служби.

За висновком комісії рекомендовано виконати інженерну підготовку і захист території у складі заходів організації рельєфу і відведення стоку поверхневих вод, а також організації додаткового тимчасового дорожнього покриття.

В 1 декаду липня 2015 року управлінням житлово-комунального господарства та комунальними підприємствами було заплановано виконання заходів щодо робіт з інженерної підготовки та облаштування безпечного дорожнього проїзду через зливовий канал та дорожнього руху до магазину „Тандем”. Однак 10 липня 2015 року мешканці житлових будинків №№ 3а,3б,3в по вул. Морозова звернулися до управління ЖКГ виконкому про недопущення організації проїзду через існуюче ґрунтове футбольне поле.

14 липня 2015 року для вирішення питання щодо організації дорожнього руху до магазину „Тандем” спеціалістами УЖКГ було організовано спільну зустріч з депутатами міської ради Міріленком В.П., Канаровим В.А., Харченком І.І., головою комітету мікрорайону „Скловолокно” Михайловим С.А., керівниками ОСББ „Факел” Калецевим І.М. та „Зоря” Салащенко Н.Г. На зустрічі також були присутні понад 40 мешканців житлових будинків №№3, 3а, 3б, 3в по вул. Морозова. Слід зазначити, що на зібранні не було досягнуто спільне рішення. Мешканці житлових будинків №№ 3а, 3б, 3в по вул. Морозова категорично проти організації проїзду через ґрунтове футбольне поле, оскільки це єдиний гральний майданчик для більшості дітей даного мікрорайону. Також проїзд багатовантажного транспорту створить загрозу для пішоходів, мешканців мікрорайону.

На зібранні, яке відбулося 14.07.2015, прийнято спільне рішення, що керівниками ОСББ житлових будинків №№3, 3а, 3б, 3в по вул. Морозова буде проведено письмове опитування мешканців всіх житлових будинків мікрорайону, залучених до даної проблеми. Як показало опитування, 71% мешканців виступили проти організації проїзду через існуюче ґрунтове футбольне поле.

Питання: Сприяння у найшвидшому відновленні газопостачання до квартири №61 по вул. Петровського, 53, що належить учаснику АТО Красавіну О.П., який перебуває в шпиталі після поранення.

Відповідь: Управлінням житлово-комунального господарства виконкому 09.07.2015 року було надіслано до Бердянського управління з експлуатації газового господарства (БУЕГГ) клопотання щодо термінового безоплатного підключення квартири №1 по вул. Петровського, 53.

За інформацією БУЕГГ, пуск газу до вказаної квартири, що належить учаснику АТО Красавіну О.П., який перебуває в шпиталі після поранення, було здійснено підприємством безоплатно 10.07.2015 року.