Бердянська міська рада - офіційний сайт

Засідання оргкомітету та перелік загальноміських заходів до Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці Незалежності України

У п’ятницю, 11 серпня, під керівництвом заступника міського голови Юлії Дойнової та керуючого справами виконкому Ольги Кочубей відбулося засідання організаційного комітету з підготовки до проведення 26-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України. У засіданні також взяли участь посадові особи місцевого самоврядування, військові, представники БДПУ, працівники культури і освіти, представники громадських організацій національно-патріотичного спрямування: “Українська громада”, тов. “Просвіта”, “Бердянський велоклуб”, “ЦК Азов”, ГО “Вільна громада-Комфортне місто”.

Під час зустрічі було обговорено та уточнено графік і особливості проведення урочистих заходів до Дня Незалежності і Державного Прапора України. Серед запланованих заходів: урочиста хода в українських вишиванках з державною символікою, вшанування пам'яті загиблих бердянців в АТО з покладанням квітів, вручення продовольчих пакетів родинам загиблих і поранених бердянців в АТО; урочисті концерти в будинках культури, на Приморській площі міста, по мікрорайонах та в підшефних військових частинах, урочисте підняття Державного Прапора України на площі Єдності, пісенні фестивалі та багато-багато іншого.

Загальноміські заходи до Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці Незалежності України

23 серпня 2017 року

- з 08.30 до 09.00 урочиста хода за участю представників місцевого самоврядування, громадськості в українських вишиванках з державною символікою від Приморської площі за маршрутом: Приморська площа-Азовський проспект до площі Єдності.

- з 09.00 до 09.40 на площі Єдності урочиста церемонія, за участю керівництва міської влади, трудових колективів підприємств, установ, організацій, військових, волонтерів, громадськості підняття Державного Прапора України на центральному флагштоці.

- з 12.00 до 13.00 год. за ініціативою міської ГО “Вільна громада-Комфортне місто” планується автопробіг з державною символікою по центральним вулицям міста.

- 15.00 у міському Палаці культури ім. Т.Г. Шевченка відбудуться урочисті збори і загальноміський концерт, присвячені 26-й річниці незалежності України за участю керівництва органів місцевого самоврядування, депутатів міської ради, учасників Антитерористичної операції, волонтерів, представників політичних партій, громадських організацій, інтелігенції, духовенства.

24 серпня 2017 року

- з 07.00 клуб шанувальників бігу і зимового плавання “ЕксТрим” проводить забіг з державною символікою, присвячений 26-й річниці незалежності України.

- з 10.00 старт від ТЦ “Екватор”, громадська організація “Бердянський велоклуб” проводить велопробіг з державною символікою. Фініш о 10.30 на Приморській площі.

- з 17.00 до 18.00 відбудеться Аквамайдан з державними прапорами України в акваторії Азовського моря

- з 18.00 до 21.00 на Приморській площі для мешканців і гостей міста загальноміський концерт зірок української естради з нагоди 26-ї річниці незалежності України.

25 серпня 2017 року

- з 18.00 до 20.00 на Приморській площі фестиваль народної пісні «Пісня - душа народу».

Засідання оргкомітету та перелік загальноміських заходів до Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці Незалежності України