Бердянська міська рада - офіційний сайт

Міський голова зустрівся з депутатами облради

Сьогодні до Бердянська завітали депутати обласної ради, зокрема, від політичної сили „УКРОП”. Цілі свого візиту вони озвучили під час зустрічі з міським головою Володимиром Чепурним та представниками депутатського корпусу Бердянської міської ради.

На початку зустрічі депутат облради, голова фракції „УКРОП” Ярослав Грішин від імені Запорізької громади вручив Володимиру Павловичу символічні подарунки та висловив сподівання, що як сьогоднішня зустріч, так і подальша співпраця проходитимуть у позитивному руслі.

Також Ярослав Грішин відзначив стрімкий розвиток Бердянська та зауважив, що саме зважаючи на цей факт, група депутатів облради від політичної партії „Українське об’єднання патріотів – УКРОП” приїхала до Бердянська з питанням, як саме вдалося нинішній владі у доволі короткий строк досягти значних результатів. Приєдналися до цього прохання й інші представники делегації — депутат фракції Олег Ільїн та заступник голови фракції Станіслав Чередниченко.

„У нас дуже злагоджено вже 2 роки працює вертикаль: міська рада, обласна рада, народні депутати Олександр Пономарьов та Сергій Валентиров, — відповів гостям Володимир Павлович. — Командна робота на усіх рівнях влади — це головний наш секрет. Ми просто робимо все для нашого міста”.

Особливо цікавили візитерів також способи залучення до Бердянська туристів, особисте бачення міського голови щодо розвитку міста, робота з молоддю (зокрема, створення сприятливих умов для життя та праці молодих спеціалістів) тощо.

Також підняли на зустрічі питання Бердянського водоканалу. Директор підприємства Олександр Македонський висловив сподівання на підтримку обласних депутатів при вирішенні окремих питань взаємодії Бердянського та обласного водоканалів.

Загалом, зустріч пройшла у позитивній атмосфері. Наприкінці зустрічі гості отримали від міського голови пам’ятні сувеніри, а також зробили загальне фото.

Міський голова зустрівся з депутатами облради