Бердянська міська рада - офіційний сайт

Увага підприємців: до вас можуть завітати псевдоінспектори!

Головне управління Держпраці у Запорізькій області попереджає підприємців, що в регіонах зафіксовано випадки відвідування приватних підприємців шахраями під виглядом державних інспекторів, які нібито мають перевірити питання укладення трудових договорів та оплати праці найманих працівників. Погрожуючи великими штрафами,  псевдоінспектори вимагають у підприємців гроші. Про такі факти повідомити регіональні підрозділи Держпраці у Київській, Дніпропетровській, Львівській та Полтавській областях.

Звертаємо увагу, що під час інспекційних відвідувань роботодавець має право вимагати у осіб, які прийшли для здійснення перевірки, пред’явити службові посвідчення і направлення на проведення перевірки конкретного роботодавця та переписати дані службових посвідчень. Якщо вказані особи відмовляються надати документи, необхідно викликати поліцію для з’ясування їх повноважень.

Співробітники Держпраці, у яких немає службових посвідчень та направлення перевірки, не мають права здійснювати перевірки. Суб’єкт господарювання має право не допускати осіб, що прибіли з метою перевірки, якщо вони не пред’явили вказаних документів.

У разі виникнення підозри слід звертатися до підрозділів Національної поліції або  Головного управління Держпраці у Запорізькій області за тел.: 222-75-10, 787-52-46

Новини бізнесу

За підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку АГРО Ukrainian Food Valley оголошується набір учасників на спеціалізоване навчання за програмою “Зимова школа GESI“ для жінок-фермерів, молоді, людей із фізичними обмеженнями, осіб старшого віку, ветеранів АТО та ВПО, представників національних меншин та інших представників мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП), метою якої є підвищення продуктивності та операційної...

Подробиці

Сільськогосподарська  дорадча служба ГО “Офіс перспективного розвитку”  запрошує виробників сільськогосподарської продукції, представників інших видів бізнесу, які ведуть свою діяльність у сільській місцевості Запорізької області взяти участь у заході  Бізнес — школа  “Розвиток  підприємництва у сільській місцевості”, який організовано за проєктом “Сталий розвиток  сільських громад: синергія освіти та практичних рішень”  в  межах програми ООН із...

Подробиці

Проект ПРОМІС анонсує проведення онлайн-курсу «Жіночий бізнес: шляхи розвитку та інструменти підтримки». У безкоштовному навчальному курсі ви дізнаеєтесь про особливості жіночого підприємництва, доступні інструменти та успішні практики.

Жіноче підприємництво в Україні має великий потенціал для розвитку, але йому заважають певні виклики та складнощі.

У новому онлайн-курсі «Жіночий бізнес: шляхи розвитку та інструменти підтримки» ви дізнаєтеся, у...

Подробиці

Проєкт ПРОМІС разом з EdEra розробляє онлайн-курс про те, як підтримувати та розвивати жіноче підприємництво. Курс надасть практичні інструменти та необхідну теорію для громадських організацій та органів місцевого самоврядування, які розвивають жіночий бізнес, а також для жінок, які хочуть відкрити та розвивати власний бізнес.

Щоб залишити запитання, просимо Вас перейти до анкети за посиланням:

Подробиці

Відповідно до постанови головного державного санітарного лікаря України від 04.08.2020 № 46 «Про визначення такими, що втратили чинність, деяких постанов головного державного санітарного лікаря України» втратили чинність:

- постанова головного державного санітарного лікаря України від 02.04.2020 № 7 «Про встановлення умов щодо режиму самоізоляції на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»;

- постанова ...

Подробиці