Бердянська міська рада - офіційний сайт

Холод Олексій Олексійович

 

                                                Шановні бердянці та гості нашого міста!

Радий вітати вас на офіційному порталі Бердянської міської ради.

Бердянськ – це промисловий, торговельний та культурний центр Північного Приазов’я. Це сучасний курорт, широко відомий в Україні та за її межами. Мешканці нашого міста – щирі, працьовиті, талановиті та гостинні люди, які з радістю зустрічають гостей Бердянська.

Офіційний портал Бердянської міської ради вміщує актуальну інформацію щодо життєдіяльності міста, новини, офіційні повідомлення, довідкову інформацію. Отже цей сайт стане у пригоді городянам і туристам, які збираються на відпочинок до Азовського узбережжя. Бердянськ – сучасне місто, яке разом з тим пам’ятає та шанує свою історію. На сторінках нашого сайту ви знайдете інформацію про музейні установи міста, архітектурні та меморіальні пам’ятки, культурні події.

Окремий розділ цього сайту присвячений роботі органів місцевого самоврядування Бердянська. До вашої уваги інформація про депутатів Бердянської міської ради і регламент її роботи, про постійні депутатські комісії.

Як секретар міської ради вважаю, що робота ради повинна будуватись на засадах прозорості, можливості громадського контролю за діяльністю депутатів. Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації", на офіційному сайті Бердянської міської ради оприлюднюються проекти рішень, які розглядатиме рада, а також уже прийняті депутатами рішення.

Я закликаю городян звертатися до цього порталу, використовувати корисну інформацію, залишати свої пропозиції та повідомлення, які будуть уважно розглянуті. У свою чергу зроблю все можливе, щоб об'єднати громаду та її представників в усіх гілках влади заради досягнення спільної мети- процвітання нашого рідного Бердянська і благополуччя кожного його жителя.

З повагою, секретар Бердянської міської ради VII скликання Олексій Холод

 

Графік і місце прийому громадян:

щосереди з 11-00 до 12-00 год., каб.3, виконавчого комітету, пл. Єдності (пл. Першої Бердянської ради), 2

попередній запис на прийом:

щочетверга з 14-00 до 17-00 год. каб.3, виконавчого комітету, пл. Єдності (пл. Першої Бердянської ради), 2