Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини ЖКГ

Відповідно до "Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку та додержання тиші в громадських містах міста Бердянська" об'єднаннями співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) м. Бердянськ розпочато покіс бур’янів, карантинних рослин на прибудинкових територіях.

Подробиці

06 травня 2015 року набуло чинності рішення Кабінету Міністрів України про продовження Державної програми стимулювання населення до впровадження енергоефективних заходів шляхом відшкодування частини суми кредиту, залученого на придбання котлів, а також розширено перелік обладнання та матеріалів, на які поширюється дія зазначеної програми. ...

Подробиці

Економити ресурси - дбати про свою землю. Сьогодні економимо свої витрати, а в майбутньому це означає, що ми дбаємо про чисту і багатій країні, в якій житимуть наші діти. Ця робота складається з щоденних невеликих турбот - вимкнути світло, коли виходиш з приміщення, вчасно закрутити кран тощо. У результаті ми придбаємо чудові звички культурних, цивілізованих людей, які турбуються про власний майбутньому і долю своїх дітей.

Подробиці

КП «Бердянськекотранс» БМР спільно з Бердянським міським центром зайнятості  у рамках проведення весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території міста Бердянськ та  всеукраїнської акції «За чисте довкілля»  06 та 16 квітня 2015 року здійснювались роботи по прибиранню  узбіччя пр. Пролетарського на в’їзді в місто Бердянськ.  Під час проведення заходу підприємством вивезено 20 м3  стихійних сміттєзвалищ. ...

Подробиці

Релігійна громада протестантів у рамках проведення весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території міста Бердянськ та  всеукраїнської акції «За чисте довкілля» 17 квітня 2015р. долучились до робіт по прибиранню  сміття по вул. Чернишевського на схилі «Горбатого мосту».

Подробиці