Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини ЖКГ

Для попередження підтоплення міста в період дощів та танення снігу місто має інженерні споруди: систему зливової каналізації та 11 насосних станцій....

Подробиці

"За чисте довкілля"

  • 02.04.2015
  • Кондратець О.М.

У рамках проведення весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території міста Бердянськ та  всеукраїнської акції «За чисте довкілля» 31 березня та 01 квітня 2015р. працівники  КП "Беряднскькекотранс" БМР  долучились до робіт по прибиранню території КУ "Центр соціальної реабілітації дітей інвалідів" БМР.

Під час проведення заходу підприємством вивезено 12 м3  гілля, листя та сміття. 

Подробиці

 Для попередження аварійної ситуації на дорогах міста КП «Бердянськекотранс» БМР 31.03.2015 р. виконано ремонтні роботи на спорудах поверхневого водовідведення, що використовуються у місті для відведення дощових вод. Відновлення зливо приймальних решіток виконано на перехресті вул. Дюміна з вул. Енгельса. Також підприємством проводяться роботи з відновлення зливо приймального лотку, що розташований на перехресті вул. Урицького з вул. Ульянових....

Подробиці

Триває поточний ремонт дорожнього покриття вулиць м.Бердянстка. Станом на 01. 04 2015 року виконано 878 м2 ямкового ремонту на вулицях Калініна, Урожайна, Пирогова, Шевченко, Петровського, Енгельса, Кунгурцева.

Подробиці

В межах проведення суботника 01 квітня 2015 року робітниками КСП «Зеленгосп» спільно з мешканцями мікрорайону Ліски на території скверу Ювілейний висаджено більше 45 дерев в’язів, акації та закладено бузкову алею.

Подробиці