Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новини ЖКГ

 Для попередження аварійної ситуації на дорогах міста КП «Бердянськекотранс» БМР 31.03.2015 р. виконано ремонтні роботи на спорудах поверхневого водовідведення, що використовуються у місті для відведення дощових вод. Відновлення зливо приймальних решіток виконано на перехресті вул. Дюміна з вул. Енгельса. Також підприємством проводяться роботи з відновлення зливо приймального лотку, що розташований на перехресті вул. Урицького з вул. Ульянових....

Подробиці

Триває поточний ремонт дорожнього покриття вулиць м.Бердянстка. Станом на 01. 04 2015 року виконано 878 м2 ямкового ремонту на вулицях Калініна, Урожайна, Пирогова, Шевченко, Петровського, Енгельса, Кунгурцева.

Подробиці

В межах проведення суботника 01 квітня 2015 року робітниками КСП «Зеленгосп» спільно з мешканцями мікрорайону Ліски на території скверу Ювілейний висаджено більше 45 дерев в’язів, акації та закладено бузкову алею.

Подробиці

Висадка дерев

  • 01.04.2015
  • Водяницька І.О.

      Під час стихії 24 вересня 2014 в місті було повалено більше 5 тис. дерев. Тому в цьому році для відновлення зеленного оздоблення міста необхідно придбати саджанців значно більше. Підприємством КСП «Зеленгосп» вже придбано більше 1,5 тис. саджанців дерев і кущів, районованих для нашого регіону, які мають підвищену засухо- і вітростійкість. Такі саджанці в наших складних грунтово- кліматичних умовах будуть легше приживатися і швидше рости....

Подробиці

Комунальним підприємством «Бердянськекотранс» Бердянської міської ради 29 та 30 березня 2015р. на Ближній Косі проводилися роботи з розчищення проїжджої частини від нанесеного піску та сміття після шторму, який розігрався у Бердянську 28 березня 2015р.

Подробиці