Бердянська міська рада - офіційний сайт

Про включення до Переліку першого типу

  • 08.10.2020
  • КП "Міськспецексплуатація"(Грибова О.В.)

КП «Міськспецексплуатація» Бердянської міської ради повідомляє про   включення до Переліку першого типу об’єктів, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду на аукціоні, а саме:

 

частини комплексу будівель та споруд, у складі: нежитлові приміщення   №№ 1-8, №11, №64, площею 499,3 кв.м, навіси літ. М, М1, Н, О, площею 1778,4 кв.м, оглядова яма № 6, який знаходиться за адресою: м. Бердянськ, вул. Халтуріна, 2;

 

• комплексу будівель та...

Подробиці

Управління комунальної власності Бердянської міської ради повідомляє про оголошення аукціонів, за результатами яких чинні договори оренди комунального майна, можуть бути продовжені з існуючими орендарями або укладені з новими орендарями, на продовження договорів оренди комунального майна, розташованого за адресами:

-  м. Бердянськ, вул. Халтуріна, 2,  площею 2546,60 кв.м. Орендар - ТОВ «Азовпродторг».

-  м. Бердянськ, вул. Промислова, 151,...

Подробиці

Комунальне підприємство «Міськспецексплуатація» Бердянської міської ради повідомляє про оголошення аукціону, за результатами якого чинний договір оренди комунального майна, розташованого за адресою: Запорізька область, м. Бердянськ, Мелітопольське шосе, 74,  площею 148,9 кв.м, може бути продовжений з чинним орендарем ФОП Михайліним О.Л. або укладений з новим орендарем.

...

Подробиці

КП «Міський палац спорту» Бердянської міської ради повідомляє про включення до Переліку першого типу об’єкту, щодо якого прийнято рішення про передачу в оренду на аукціоні, а саме: частини комплексу будівель та споруд, площею 269,20 кв.м, з ганком до літ. "а", який знаходиться за адресою: Запорізька область, м. Бердянськ, Мелітопольське шосе, 27.

Додатковими умовами оренди комунального майна є:

-         напрямок використання майна – діяльність...

Подробиці

На вісімдесят шостій сесії Бердянської міської ради VIІ скликання від 24.09.2020 №3  "Про продовження договорів оренди шляхом проведення аукціону" прийнято рішення:

 Оголосити аукціони, за результатами якого чинні договори оренди комунального майна, можуть бути продовжені з існуючими орендарями або укладені з новими орендарями, на продовження договорів оренди комунального майна, а саме:

 -  від 21.02.2002 № 630, розташованого за адресою: м....

Подробиці

Оголошення про вільне майно яке пропонується до оренди