Бердянська міська рада - офіційний сайт
...

КП "Бердянськекотранс" БМР

КП «Бердянськекотранс» БМР виконує роботи з санітарної очистки міста та утримання об’єктів міського благоустрою та є виконавцем послуг з вивезення твердих побутових відходів з приватного сектору міста.

Для роботи КП «Бердянськекотранс» БМР використовує 20 одиниць власного спецтранспорту та 3 одиниці залучених транспортних засобів: орендує 2 одиниці спецтранспорту та використовує один сміттєвоз комунального шляхово-експлуатаційного підприємства, яке на сьогодні не працює.

За рахунок коштів місцевого бюджету підприємство виконує такі види робіт: прибирання міських вулиць, доріг, скверів, парків, міських пляжів, вивіз стихійних звалищ, утримання зливосточних канав та насосних станцій, поточний ремонт малих архітектурних форм.

Додатково КП «Бердянськекотранс» БМР за рахунок надання платних послуг суб’єктам господарювання здійснює вивезення твердих побутових відходів з приватного сектору міста.

Закріплена площа міських територій у 2014 році складала 626,6 тис. м2. Норма обслуговування на одного двірника 4,8 тис. м2. Прибирання території проводилось у центральній частині міста щоденно, на інших територіях - бригадним методом через день, один раз на тиждень, два рази на тиждень.

Для попередження підтоплення міста в період дощів та танення снігів місто має інженерні споруди: систему зливової каналізації та насосні станції.

У місті нараховується 11 насосних станцій, які на сьогодні повністю готові для роботи по запобіганню підтопленню території міста під час танення снігу, сильних злив та штормів.

КП «Бердянськекотранс» БМР має працівників відповідної кваліфікації, які забезпечать безперебійну роботу насосних станції в період паводків.

Загальна протяжність зливової системи, що захищає територію міста від підтоплення, складає 26,211 км. З них 17,861 км зливостічної каналізації – у залізобетонному виконанні (відкритого та закритого типу), 8,350 км – у земельному виконанні.

Очищення відкритих зливостоків здійснюється робітниками по благоустрою. Для забезпечення проходу води в мережі, зливостоки очищуються від наносного сміття, листя, мулу вручну із застосуванням ручного інвентарю.

Закриті зливостоки очищуються від сміття та мулу із залученням техніки підприємства.

КП «Бердянськекотранс» БМР виконує поточний ремонт малих архітектурних форм. Поточний ремонт лав включає: заміну дерев’яних конструкцій, розчищення від старої фарби, фарбування дерев’яних та металевих конструкцій.

Контакти:

Адреса: 71100, Запорізька обл., м. Бердянськ, вул. Червона, 38

• Телефон/Факс: +380 (6153) 47027

• E-mail : kpbb@meta.ua

Розпорядок роботи:

• Понеділок-четвер : з 8-00 до 17-00

• Перерва з 12-00 до 13-00

Графік особистого прийому громадян директором підприємства:

Оргієць Олег Борисович

• Щочетверга з 14-00 до 15-00

Очищення зливостоків

...

Ліквідація наслідків замору бичка.

...