Бердянська міська рада - офіційний сайт

Інформація про органи, які здійснюють перевірки у сфері захисту прав споживачів

Шановні споживачі!

Повідомляємо, що відповідно до законодавства України правом здійснювати в установленому порядку перевірки у суб’єктів господарювання на додержання ними правил торгівлі і надання послуг, обов’язкових вимог щодо якості і безпеки продукції та вживати відповідні заходи у разі виявлення порушення прав споживачів наділена виключно Держспоживслужба України та її територіальні органи. 

Територіальним органом у Запорізькій області є Головне Управління Держспоживслужби  у Запорізькій області.

Перевірки здійснюються на підставі письмових звернень громадян, оформлених згідно із вимогами Закону України «Про звернення громадян».

Листи-звернення направляються на адресу Головного Управління Держспоживслужби  у Запорізькій області -  69044,  м. Запоріжжя, Майдан Профспілок, 5.

У разі необхідності Ви можете отримати консультацію з актуальних питань захисту прав споживачів у відділі підприємницької діяльності та  захисту прав споживачів управління економіки виконавчого комітету Бердянської міської ради за телефоном 3-61-82, а також на особистому прийомі (м.Бердянськ, проспект Азовський, 37/9 Центр надання адміністративних послуг „Єдиний офіс”, прийомні дні: понеділок і четвер з 8.00 до 12.00 ).

Також Ви маєте можливість ознайомитися з актуальною інформацією у сфері захисту прав споживачів на офіційній сторінці Бердянської міської ради  (bmr.gov.ua) у розділі «Бізнес» – «Захист прав споживачів».

 

 

Захист прав споживачів

     Щорічно 15  березня  в  рамках  міжнародного  споживчого  руху відзначається Всесвітній день захисту прав споживачів. У багатьох країнах світу в цей день піднімаються питання, які стосуються захисту прав споживачів, стану справ на споживчому ринку та розвитку споживчого руху.                        З нагоди Всесвітнього дня захисту прав споживачів відділом розвитку торгівлі, підприємництва та захисту прав споживачів управління економіки...

Подробиці

Рішенням  виконавчого комітету Бердянської міської ради від 10.02.2015  № 26 підведено  підсумки реалізації  Плану  заходів  щодо захисту прав споживачів у м.Бердянськ на 2014 рік та затверджено  План заходів щодо захисту прав споживачів у м.Бердянськ на 2015 рік. 

Подробиці